reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Majmaj - HBs - robiłam na HCV na HIV a o tym zapomniała moja pani doktor... a niby do szpitala trzeba wynik zrobiony po 32 tygodniu ciąży mieć...Byłam w lab i powiedzieli że jak nie bedę miała to mnie nie wyrzucą ze szpitala tylko sami szybko zrobią więc mam się nie martwić :-) jutro będę pobierała krew ale wynik na poniedziałek ( chyba że pindy sie dowiedzą czy i ile moge dopłacić do cito) a jak nie, to najwyżej pojadę gdzieś gdzie sa wyniki w godzinę, dam się drugi raz kłuć i zapłacę te 17zł żeby było na już :-)
fibrynogenu nie robię - na pewno wszystko jest OK :-) o wit K zapytasz w szpitalu - myślę, że to na malucha nie przechodzi tylko chodzi o Twoj ew. krwotok.
gulba - czemu się martwisz? dobrze zaraz będziecie z maluszkiem w ramionach!!

Myśle, że to ogólny stres związany z porodem. Z jednej strony nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę maluszka a z drugiej trochę boje sie porodu i ogólnie nie przepadam za szpitalami [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja siostra twierdzi że ja zamiast w niedzielę na komunię to już w piątek pojadę na oddział, tyle mi o tym gada że mam stresa przed jutrem bo może mam tak psychicznie zapisane i się coś ruszy[emoji33]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja najbardziej chciałabym jutro trafić na oddział [emoji16]. Bo w piątki jest tam moja gin .
Dziś sprzątam [emoji41] ku wielkiemu niezadowoleniu męża bo już się przyzwyczaił że to on z mopem lata ostatnio a nie ja. Biedny nie będzie miał na co marudzić i będzie mógł iść na siłownie. Wredna żona że mnie [emoji48] ... mógł zostać przy tej pierwszej [emoji12]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny;)

Coś nam się przestój ostanio zrobił....chyba się za słabo staramy:p
Rano postanowiłam się wybrać na ktg- młoda wczoraj miała cały dzień leniwca (nie nawiedzenia tego) a do tego mnie cały czas podbrzusze poboewa...więc ja panikara pojechałam to sprawdzić. A moje kochane dziecko cała droge przed badaniem tłukło mnie jak oszalałe, a jak się rozłożyłam na kozetce to ona też poszła spac:p zero reakcji na cukierka, szturchanie, masowanie,..złośliwe dziecko:p
dopiero jak usłyszała hasło ZAKUPY to się obudziła i zaczęła balangę w brzuchu:) położna się uśmiała że prawdziwa kobieta z niej:p
A skurcze są i teraz tylko obserwować czy się wycisza czy się wzmoża...

MamaAWR trzymaj się i uściskaj młodego od ciotek z forum- wszystkie mu kibicujemy;)
 
Jak po ktg i wizycie.
Niby wszystko Ok, ale ze względu na dzisiejszy termin porodu, moje ciśnienie i to, że szyjka długa z zerowym rozwarciem to dostałam skierowanie na jutro na indukcje [emoji17].


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kochana - będzie dobrze.
Wiem, że być może nie będzie na to czasu ani może nawet chęci, ale gdyby tylko była taka możliwość i mogłabyś napisać jak ta indukcja wyglądała, to ja będę wdzięczna Tobie baaardzo.
Tak czy inaczej będę trzymać mocno kciuki.
 
reklama
Dzięki Waraai za ten artykuł, nadal nie wiem co zrobić, ale przynajmniej mam jasność, że te moje wątpliwości co do podania nie są tak zupełnie bezpodstawne. Myślę, że zdecyduję już na miejscu, jak okaże się jaki jest przebieg porodu. Myślę, że jeśli wszystko pójdzie sprawnie i szybko, bez żadnych interwencji medycznych, to chyba się jednak wstrzymam...
 
Do góry