reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Gratulacje pięknej Córeczki :) no widzisz w końcu słyszę że bole były do wytrzymania :) chyba niezła twardzielka z Ciebie ;)

Asia333podlasie synus przeslodki, jak bobas z reklamy :)

A więc urodziło Was już 9 i jeszcze nas 15 zostało :) ją nie chce urodzić na samym koncu :) nie mam skurczy, ani czop nie wyleciał ani szyjka się nie skraca - nic a nic się nie dzieje. No ale fakt do 22 jeszcze trochę zostało :)
Pewnie ja będę ostatnia [emoji107] no ale lepiej późno niż wcale [emoji106]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mamaAWR- listę przejęłam chwilowo! :-)
DaWo - świetnie powiedziane - lepiej późno niż wcale bo tu nie ma opcji wcale :-)

Ja jestem ostatnia na liście ale szczerze pisząc już mi tak w ostatnim tygodniu wywaliło bęben że chciałabym w przyszły weekend rodzić - w piątek albo niedzielę :-) Ot takie marzenia matki polki. No bo jeszcze musze tylko zrobić wosk/pastę ( pachwiny/bikini), iść z córką do fryzjera, zabrać dzieci na lody i w środę jeszcze wizytować. Do piątku sie wyrobie ;-)
 
Haha.. masz skonkretyzowane plany :) ale coś w tym jest, że dziecko czeka aż rodzice będą gotowi. My w czwartek w końcu pojechaliśmy po ten wózek zanim się zebrałam do szpitala i śmiejemy się z mężem, że młody właśnie na ten wózek czekał :)
 
Ja to psychicznie nie jestem gotowa i życzę mojej pannie jak najdłuższej bytności.
Mogę być nawet ostatnia na liście! [emoji1]
 
mamaAWR- listę przejęłam chwilowo! :-)
DaWo - świetnie powiedziane - lepiej późno niż wcale bo tu nie ma opcji wcale :-)

Ja jestem ostatnia na liście ale szczerze pisząc już mi tak w ostatnim tygodniu wywaliło bęben że chciałabym w przyszły weekend rodzić - w piątek albo niedzielę :-) Ot takie marzenia matki polki. No bo jeszcze musze tylko zrobić wosk/pastę ( pachwiny/bikini), iść z córką do fryzjera, zabrać dzieci na lody i w środę jeszcze wizytować. Do piątku sie wyrobie ;-)
Ja mam za tydzień komunię mojej księżniczki z rogami[emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mogę rodzić po 11 w weekend [emoji16]. W poniedziałek muszę odpocząć po weekendzie, we wtorek Padre jedzie do Zielonej Góry więc ja ogarniam młodego,
mlody ma testy w środę i czwartek, ja mam wizytę u gin, na piątek jaszcze lektura do przypomnienia... mogę rodzić w sobotę tak od 10.00 jak chłopaki z treningu wrócą [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ala trafiła na naświetlania do inku,za nami nieprzespana noc, bo u mnie pokarmu za mało i musi dostawać mm, blizna mnie boli,wychodzi z niej niewygodny dren... powtarzam sobie,że wszystko będzie dobrze,ale po trzech nocach bez spania sama w to nie wierzę...
 

Załączniki

  • received_1444207982267997.jpeg
    received_1444207982267997.jpeg
    153,3 KB · Wyświetleń: 158
Ala trafiła na naświetlania do inku,za nami nieprzespana noc, bo u mnie pokarmu za mało i musi dostawać mm, blizna mnie boli,wychodzi z niej niewygodny dren... powtarzam sobie,że wszystko będzie dobrze,ale po trzech nocach bez spania sama w to nie wierzę...
Dasz radę! Kto jak nie ty !!!
1494082986-aaaaaa.jpeg

Śliczna ta Twoja Ala [emoji7] .

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ala trafiła na naświetlania do inku,za nami nieprzespana noc, bo u mnie pokarmu za mało i musi dostawać mm, blizna mnie boli,wychodzi z niej niewygodny dren... powtarzam sobie,że wszystko będzie dobrze,ale po trzech nocach bez spania sama w to nie wierzę...

A co się dzieje z Twoją Księżniczka że musi być naświetlania? Tak jak u Klaudii zoltaczka?
Marta dasz rade;) tyle energi co miałaś przed porodem, gdzieś tam na pewno masz kolejne pokłady siły i humoru;)
 
Do góry