reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja będę rodzić drugie i też jest wszystko nowe... Nie pamiętam nic z poprzedniej ciąży, tylko wiem że urodził się w terminie,a teraz nawet termin nie jest pewny...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
My z mężem oglądamy filmy na YouTube jak ogarniać bobasa [emoji12] . Nr 1 jak jest głodny to idzie do lodówki i coś wcina, na hasło "mycie" wchodzi do łazienki i wychodzi umyty i ogarnięty do spania...jak chce zarobić 2 zł to łapie za odkurzacz i sprząta... a tu jedna wielka niewiadoma [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milka - cudowne zdjęcie [emoji7][emoji7][emoji7]
Też mam mniej energii a popołudniowe drzemki u mnie muszą być bo też źle śpię w nocy. Z tym spaniem to chyba powtórka z I trymestru.

Jutro o 9 mam ktg. Zapytam o tą wydzieline...

A powiedzcie czy do porodu zmywać lakier ze wszystkich paznokci? Jak będziecie robić?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Martusiamiska u mnie jest spadek energii w ciągu dnia czasem, ale wieczorem jak przegapię dobry moment na zaśnięcie, to do 2 mogę rześko sobie filmy oglądać..

Jeśli chodzi o lakier na paznokciach, to na stronie szpitala, w którym planuję rodzić jest taka informacja:
Drogie Panie pamiętajcie o:

  • pozostawieniu cennej biżuterii w domu
  • zmyciu lakieru u rąk i nóg (kolor płytki paznokciowej jest ważną informacją o Waszym zdrowiu)
  • skróceniu paznokci (bez tipsów) - będzie Wam łatwiej zajmować się maleństwem.
 
Ostatnia edycja:
waraai - podajmy sobie ręce w zabawie i w piosence - taka piosenka przedszkolna mi sie przypomniała - identyko "odpoczywam " ;-)
martusiamiska- taka wydzielina to może być stan zapalny/grzybica albo oczyszczanie....
Dawo - kurka moją córę tez już coś bierze, oczy jej łzawią, literki się rozmazują i nie mam pojęcia czy i co jej dawać bo ona oczywiście po badaniach alergikiem nie jest :/ tylko w maju i tylko oczy łzawią. Ja tez jestem zdania że F*F jest gatunkowo dobre.
martussa- ja zdecydowanie owsiane, pianka mnie nie rusza nic a nic, a owsianych wczoraj zjadłam całą blachę!
asiapodlasie- GRATULUJĘ!! Boże ciśnienie zawałowe!! Ale super, że Gabrysiem wszystko OK taki znowu wcześniak to on nie jest aż dziwie się że tak go ocenili- przy tej wadze i radzeniu sobie, może przez to ciśnienie.
Gabiś - kłucie w szyjce u mnie oznaczało jej skracanie! :-)

Ja dziś miałam 4 godziny zabiegów upiększających (manicure-hybryda, pedicure-hybryda, regulacja). Po 4 godzinach przybierania różnych wygodnych pozycji na krzełse/fotelu itd. jestem wypompowana!! położyłam się i brzuch mi się spiął boleśnie, chyba się położę spać to się zregeneruje. miss porodówki psia mać. Dobrze że mąż się zajął dziś obiadem bo bym nie dała rady.
Z tego co ja wiem to do porodu trzeba mieć gołe paznokiety....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie trzeba ( potwierdzone podczas pobytu na patologii)
te czasy odeszły jak golenie krocza i lewatywa

koleżanka właśnie miała cesarkę z hybrydą
ja 2 miesiące temu miałam narkozę z hybrydą

a dziś zrobiłam hybrydę po to żeby mieć spokój na 4 tygodnie w których to na pewno urodzę

cyt."pomalowane paznokcie wzbudzają sprzeczne opinie nawet wśród lekarzy i położnych. Z jednej strony emalia (bez względu na to, czy położona na naturalnych, czy sztucznych paznokciach) w naturalnych okolicznościach (poród siłami natury) nie ma żadnego znaczenia, z drugiej w pewnych sytuacjach może być przeszkodą w ocenie stanu pacjentki. Mowa o komplikacjach okołoporodowych, gdzie wygląd płytki paznokcia może świadczyć o zaburzeniach w pracy organizmu rodzącej kobiety. Współczesna medycyna jest jednak dziś tak zaawansowana i ma do dyspozycji na tyle dobry sprzęt, by stan pacjentki sprawnie ocenić za pomocą innych technik. W związku z tym większość lekarzy skłania się ku kwestii, że pomalowane paznokcie nie są żadną przeszkodą podczas porodu.:
 
W ramach przerwy w sprzątaniu (miało być lenistwo, ale nie wyszło) zaglądam do Was i zerkam też na jakieś kombinezony majowe ;) No i spieszę donieść, że znalazłam na H&M kolejną promocję 30-50% rabatu. Może się którejś przyda :D

Edit: na Zalando też przeceny :) Link do: Promocje w modzie dziecięcej w Zalando! Daj się ponieść zakupom

W H&im tez jest wyprzedaż
BEZPŁATNA DOSTAWA
Dotyczy wszystkich zamówień od 100 PLN. Użyj kodu 0074.

http://m2.hm.com/m/pl_pl/wyrzedaz/d...-all.genericdevice.html?offset=0&page-size=16


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
nie trzeba ( potwierdzone podczas pobytu na patologii)
te czasy odeszły jak golenie krocza i lewatywa

koleżanka właśnie miała cesarkę z hybrydą
ja 2 miesiące temu miałam narkozę z hybrydą

a dziś zrobiłam hybrydę po to żeby mieć spokój na 4 tygodnie w których to na pewno urodzę

cyt."pomalowane paznokcie wzbudzają sprzeczne opinie nawet wśród lekarzy i położnych. Z jednej strony emalia (bez względu na to, czy położona na naturalnych, czy sztucznych paznokciach) w naturalnych okolicznościach (poród siłami natury) nie ma żadnego znaczenia, z drugiej w pewnych sytuacjach może być przeszkodą w ocenie stanu pacjentki. Mowa o komplikacjach okołoporodowych, gdzie wygląd płytki paznokcia może świadczyć o zaburzeniach w pracy organizmu rodzącej kobiety. Współczesna medycyna jest jednak dziś tak zaawansowana i ma do dyspozycji na tyle dobry sprzęt, by stan pacjentki sprawnie ocenić za pomocą innych technik. W związku z tym większość lekarzy skłania się ku kwestii, że pomalowane paznokcie nie są żadną przeszkodą podczas porodu.:
No to zgłupiałam :)
 
reklama
Do góry