reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczęta (szczególnie te, które już mają dzieciaczki przy sobie :) ).

Kupuję dziś ubranka na OLX i część jest z H&M.
Zgarnęłam rozmiar 56 i 50.

Zapytałam jednej z dziewczyn o te rozmiarówki (miała fajny zestaw 50tek, a brałam już od niej te 56) i napisała w te oto słowa:

"Moja córka urodziła się z wagą 3200 i 55 cm i te 50 były na nią lekko za duże nawet, HM ma zawyżona rozmiarowke. Teraz ma 9 miesiący i 8.5 kg a z HM nosi 68"


Co myślicie?
Serio tak?

Mamy z maleństwami - jakie rozmiary przyodziewacie? :)



@Olo32 akurat te promocje, które tu wstawiacie. :D
Dopełniają idei mego bankructwa. ;)
Bo i aptekę hurtem wykupiłam..
 
reklama
Dziewczyny nie wszystko musi być różowe i niebieskie [emoji41][emoji16]. Internet da ludziom wszystko
1493836731-aaaaaa.jpeg
1493836738-aaaaaa.jpeg
1493836744-aaaaaa.jpeg
1493836752-aaaaaa.jpeg

1493837041-aaaaaa.jpeg
1493837047-aaaaaa.png
1493837054-aaaaaa.png


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczęta (szczególnie te, które już mają dzieciaczki przy sobie :) ).

Kupuję dziś ubranka na OLX i część jest z H&M.
Zgarnęłam rozmiar 56 i 50.

Zapytałam jednej z dziewczyn o te rozmiarówki (miała fajny zestaw 50tek, a brałam już od niej te 56) i napisała w te oto słowa:

"Moja córka urodziła się z wagą 3200 i 55 cm i te 50 były na nią lekko za duże nawet, HM ma zawyżona rozmiarowke. Teraz ma 9 miesiący i 8.5 kg a z HM nosi 68"


Co myślicie?
Serio tak?

Mamy z maleństwami - jakie rozmiary przyodziewacie? :)



@Olo32 akurat te promocje, które tu wstawiacie. :D
Dopełniają idei mego bankructwa. ;)
Bo i aptekę hurtem wykupiłam..
Szalona :)
Ja z h&m mam tylko body na ramiaczkach. Nie wiem jak to się stało, że tyle tych ubranek ogladam, a mam tak niewiele. Kupilam, bo byly szare, a to rzadkosc w ciuszkach niemowlecych ;)
Mam bodajze rozmiar 62 i wydają się akurat dosyć małe..

Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czachy!
Love!
Gdzie to tak?

Choć w sumie mam już taką na 56. [emoji14]

1493837347-aaaaaa.jpeg


Wbrew pozorom jest czerwona. :]
Fajowa [emoji16]. Ja męża chyba nie powstrzymam żeby nie kupił małemu jakiś czaszek [emoji12]. To stary metal i rockowiec. Olo już nawet AC/DC słucha, bo w Fasolkach nie ma perkusji i gitary basowej [emoji41]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczęta (szczególnie te, które już mają dzieciaczki przy sobie :) ).

Kupuję dziś ubranka na OLX i część jest z H&M.
Zgarnęłam rozmiar 56 i 50.

Zapytałam jednej z dziewczyn o te rozmiarówki (miała fajny zestaw 50tek, a brałam już od niej te 56) i napisała w te oto słowa:

"Moja córka urodziła się z wagą 3200 i 55 cm i te 50 były na nią lekko za duże nawet, HM ma zawyżona rozmiarowke. Teraz ma 9 miesiący i 8.5 kg a z HM nosi 68"


Co myślicie?
Serio tak?

Mamy z maleństwami - jakie rozmiary przyodziewacie? :)

Ja z tego co pamiętam... bardzo przeżywałam pierwszy miesiąc z Marysią, bo pomimo, że również urodziła się mając 55 cm to prawie wszystkie rzeczy (56) na niej wisiały... i faktycznie z tymi rozmiarówkami różnie... teraz zaopatrzyłam się w więcej takich małych ubranek zwłaszcza, że dziecko musi wyglądać :D
 
reklama
Dziewczęta (szczególnie te, które już mają dzieciaczki przy sobie :) ).

Kupuję dziś ubranka na OLX i część jest z H&M.
Zgarnęłam rozmiar 56 i 50.

Zapytałam jednej z dziewczyn o te rozmiarówki (miała fajny zestaw 50tek, a brałam już od niej te 56) i napisała w te oto słowa:

"Moja córka urodziła się z wagą 3200 i 55 cm i te 50 były na nią lekko za duże nawet, HM ma zawyżona rozmiarowke. Teraz ma 9 miesiący i 8.5 kg a z HM nosi 68"


Co myślicie?
Serio tak?

Mamy z maleństwami - jakie rozmiary przyodziewacie? :)



@Olo32 akurat te promocje, które tu wstawiacie. :D
Dopełniają idei mego bankructwa. ;)
Bo i aptekę hurtem wykupiłam..

Z tym rozmiarem coś chyba jest. Ja też mam kombinezon na 50, mój dzieciak urodził się 53 cm a to takie dosyć spore jest. Koleżanka dała mi też kombinezon na 62 cm i wygląda to jak na roczne dziecko. :p
 
Do góry