reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
U mnie też dziś brzydka pogoda, ja mam termin na 14 maja, a z usg na 9 zobaczymy, ja pakuje 2 torby jedna dla dziecka i 2 dla mnie, dwie do połowy spakowane, ubranko na wyjscie przyszykowane,
Pokoik przyszykowany czeka na maluszka, jeszcze czekam na materac do lozeczka, miłego popołudnia dziewczyny,
Też jutro wizytuje
 
Zapakowałam paczkę bella dla siebie, drugą może mi Małż dowieźć, wkładek laktacyjnych chyba ze 12 w woreczku, 5 podkładów na łóżko, 5 par jednorazowycjh majtów i 4 pary siateczkowych, 2 koszule, szlafrok i 3 pary skarpetek... Kapcie i japonki pod prysznic... kosmetyki do mycia - to mydło dzidziuś i szampon bambi dla mnie, bo najmniejsze w sklepie opakowania były, jakiś krem ziajka od 1 dnia życia dla małej... deo w kulce jakies... Kurcze, jadę tam na trzy dni max :D

Kupiłam sobie dziś wiosenne buty - na rozmiar sprzed ciąży!! Stopy przetrwały! Nogi nie puchną! Jupi :D
Wchodzimy w 9 miesiąc z takim przyrostem:
17800328_1409443132411149_9108688849165614870_n.jpg
 
To ja rezerwuję 15.05 :)
Chociaż szczerze mówiąc to obawiam się, że młoda będzie szybsza. Muszę w weekend zabrać się za to pakowanie w końcu. Kącik dla Klaudii przepiękny!! Skąd literki zamawialas?
 
Halo Halo na 30.05 to ja mam termin ale rodzić MUSZE wcześniej bo mi szkoda maja :-) od 9.05 zaczynam skakać z dziećmi w gumę!! skakanka, mycie podłóg pod łóżkami, okna i wszystko co tylko żeby urodzić ;-))) i jak już będę bez szwu to sex w wersji normalnej w końcu ;-)

asia333
- tych podpasek to weź dużo - ze dwie paczki. Czasem się leje mocno i lepiej zmieniać często. wkładki może Ci się wcale nie przydadzą ale z 10 sztu będzie ok a podkładów kilka - góra 5.no i majtki siateczkowe ze 3-5 sztuk na pewno.
martussa- ale ładnie wyglądasz- nigdy bym Cię nie poznała w stosunku do avatarka :-)

Wózek dotarł do mojej mamy - mówi, że jest olbrzymi!! koła naprawdę na góry. Moja siostra będzie miała kłopot z przywiezieniem mimo dużego Suva mając bagaże :-) więc pewnie dotrze do mnie partiami :-)
 
Boli mnie brzuch, jakby przepona? Nie mogę stać ani siedzieć, najlepiej mi jak leżę. Nie mam skurczy, mała do południa ruszała się kiepsko, teraz trochę się przebudzila.
Nie wiem co z tym bólem, martwić się, jechać na IP, przeczekać?
 
Właśnie może mala się tak ulozyla? Mnie boli pepek i okolice jakby ktoś mi wsadził palec do pępka i rozpychal na boki..dziwny,ostry,klujacy ból. Czytałam w necie,ze to dziecko się rozpycha w tym miejscu i dlatego takie dziwnie uczucie ale jeśli będzie się to powtarzalo w ciagu kilku dni to zadzwonię do ginekologa albo zglosze się do szpitala.
 
reklama
Martussa82 - pięknie wyglądasz!

Karlik - aż tak ci spieszno do rozpakowania? ja bym chętnie jeszcze ponosiła z miesiąc dlużej. Przeraża mnie ten moment jak zostaniemy z mężem i małym sami w domu. Nie wiem jak to będzie...
A na przyspieszenie porodu podobno dobrze wpływa 3xS (spacer, schody i seks... to może seks na schodach po spacerze? :) )

MajaMaj - a nie dostałaś kopa od małej w nocy w przeponę? Płóż się na chwilę i policz ruchy małej. Jak są za rzadkie i Ci nie przechodzi to zadzwoń na IP, może przez telefon chociaż doradzą coś, a jak nie to jedź. Teraz to już musimy uważać szczególnie z każdą dolegliwością.
 
Do góry