reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Doberek!!! Jeśli nie możesz spać - spakuj walizę do szpitala !!
Dzięki temu zabiegowi spałam 6 h bez przerwy :D Nie jestem co prawda pewna takiej korelacji ale tak to sobie tłumaczę. :wink::wink:
Na dworze zachęcające 2 st Celsjusza i deszcz, więc ochoczo nakładam twarz, wypijam kawę do zasłużonego śniadania i zawożę Hanię do szkoły ... potem szybkie zapełnianie lodówki zakupami, robienie kolejnej porcji pierogów na zapas i jazda po odbiór wyników... POtem znów jazda po Hanię i można wskoczyć w dres...

ooo, jest i śnieg :D
 
Pogoda zachęca. :D
Jakbyście chciały zobaczyć mojego pulpeta :)
 

Załączniki

  • received_1671746342841302.jpeg
    received_1671746342841302.jpeg
    143,6 KB · Wyświetleń: 98
  • received_1671746299507973.jpeg
    received_1671746299507973.jpeg
    138 KB · Wyświetleń: 99
Od razu pulpeta... śliczny jest!

Dzień dobry :) u mnie też pochmurno, na razie na szczęście bez śniegu.

@Olo32 - z dwojga złego lepiej, że teraz te szafki spadły niż jakby miały za parę miesięcy przy raczkującym po domu berbeciu. Ja tak sobie tłumaczyłam wczoraj użalając się nad rozbitą szklaną tubą ze storczykiem (sama ją trąciłam odkurzaczem i poszła w drobny mak). Szkoda naczyń (i mebli) ale cóż.. nie przewidzisz.
 
Dzień dobry, u mnie też pochmurno i pada...nie zachęca do weekendu ale podobno jutro ma być ladniej....

Klaudia, śliczny chłopiec i podobnie jak Ja masz jeszcze brać luteine przez tydzień, tylko jesteś o tydzień do przodu. Wiec za tydzien odstawie wg przykazania Ginki i nie bede kombinować wcześniej.

Olo, współczuję. ...ale cóż rekawy podwijamy i do pracy hihi :D żartuje. ..współczuję bo szkoda rzeczy i niestety napracujesz się teraz... jesteśmy z Toba :)
 
Klaudia - piekny pulpet! Nobi super, ze poród SN!

Dzięki za wsparcie Dziewczyny [emoji173][emoji123] faktycznie mogło być gorzej. Dobrze, że nas w kuchni nie było, bo byśmy mogli dostać latającym talerzem lub szklanką po stopach np. No i gdyby już Młoda była na świecie to też by było mniej ciekawie, bo wystraszyłaby się tego huku. Dziś dzwonimy do pana, który nam robił kuchnię, bo dał dożywotnią gwarancję na meble ;) sprawdzamy, czy nasze ubezpieczenie obejmuje takie wypadeczki i będzie zabawa w kupowanie nowych naczyń :)

Ale najpierw śniadanie, kawka i wizyta u ginki. Umowilam sie tez wczoraj na spotkanie z polozna - na 18go kwietnia. Muszę usiasc i listę pytań przygotować ;)


Napisane na ONE E1003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć,u mnie też brzydka pogoda i zupełnie nie zachęca do wstania z łóżka. Piszecie,ze macie problem ze spaniem ja zasypiam 22-24 i wstaje 9-10. Jak mąż idzie do pracy to mam przerwę we śnie bo wstaje o 5 20 zrobić mu śniadanie ale przed 7 znowu zasypiam na te 3 godzinki. Akurat teraz miał tydzień wolnego to nie musialam wstawać.
Zawsze lubiłam sobie pospac ale teraz aż się boję jak to będzie przy Alanie jak się urodzi,a może mój organizm podświadomie chce się wyspać na zapas..
 
Dzień dobry Majóweczki :-)

Chciałabym do Was na ostatniej prostej dołączyć. Dlaczego dopiero teraz? Bo jestem po dwóch obumarciach ciąży i próbowałam do Was dołączyć na początku, jednak czytanie o kupowaniu ciuszków czy innych rzeczy na samym początku ciąży było dla mnie za trudne. Zazdrościłam Wam takiego "lekkiego" podejścia do ciąży, jednak smutne przeżycia a potem wizyty co tydzień i sprawdzanie czy u mnie jeszcze bije serduszko dziecka było zbyt bolesne. Ale dosyć o przykrościach.

Termin porodu mam na 16 maja, więc już blisko do rozwiązania. Jeszcze raz witam Was serdecznie i mam nadzieję, że mogę dołączyć.
 
reklama
Witaj Gabis :)
Bardzo mi przykro z powodu wczesniejszych ciąż ale co smutne dawno za Tobą tylko w serduszku zostaly wspomnienia...
W brzuszku chłopiec czy dziewczynka ?
 
Do góry