reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ale fajny maluch. Ja mam nadzieję,ze mój łobuz się pokaże na poniedziałkowej wizycie bo przydałoby mi się takie pierwsze zdjęcie do albumu,głupio wkleić zdjęcie pupy albo jajek a mam same takie ;))
 
reklama
http://wahhe.vot.pl/allegrobajoland/nana/kolyska_coneco_nana_kolor_15_2016_450_675_01.jpg
Taka mamy. Później kołyskę zamienimy na łóżeczko turystyczne ale nie mam jeszcze wybranego. Dobrze,bo kupno materaca do turystycznego już mi odchodzi ponieważ został mam jeszcze po córce ;)
Ok, ładna ale... nie mój styl. Ja to taka naturalistka : drewienko te sprawy :-)Super tanio kosz wyhaczyłaś wtedy. A czemu łóżeczko turystyczne? Ze względu na możliwość podróży czy inne aspekty?
Olo- a zastanawiałaś się nad bujaniem wzdłuż czy w poprzek? Zadałam pytanie mojej przyjaciółce - fizjoterapeutce dziecięcej (bo sama ni wiem jakie płozy wybrać i czy w ogóle) i mówi że to nie ma znaczenia terapeutycznego ale lepiej ramię-ramię ( jak na hamaku) , bo mieć głowę niżej niż nogi nie jest miło, nawet na chwilę- szczególnie po jedzeniu :-)
klaudia- śliczna fotka :-)
 
Mi się wydaje że te łóżeczka turystyczne są mało stabilne dla kręgosłupa takiego malca... Na wyjazd to ok ale tak na stałe to bym nie chciała.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile czasu od podania trzeba spędzić czasu w szpitalu po podaniu sterydu na rozwinięcie płucek u dziecka? Czy dodatkowo dają jakieś leki??
 
W poniedziałek mam mieć podany i zostać w szpitalu...Tylko nie chciałabym brać już innych leków, bo byłam w szpitalu i oni się nie przejmują, leków dają na potęgę, potrafili 7 różnych tabletek na raz, każda dostawała na uspokojenie :) A one też mogą zaszkodzić.

A najlepsze było dziś, wczoraj lekarza kazał mi zrobić glukozę, żeby sprawdzić czy nie mam cukrzycy ciążowej i wynik na poniedziałek do szpitala. Dziś idę do laboratorium, a Pani mi mówi, że w całym Wrocławiu bez skierowania nie zrobią mi. Dlaczego lekarz mnie wysłał, a nie dał skierowania??? I dlaczego nie mogą mi już w poniedziałek w szpitalu jej zrobić tylko musiałam wstać o 5, żeby gonić pół miasta po nic??
 
To dziwne z tym badaniem, ja myślałam że za pieniądze to wszystko zrobią.... No i swoją glukozę trzeba mieć.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swoją to różnie, bo ja w 24. tygodniu w laboratorium dostałam. Właśnie też zrobiłam takie oczy jak mi babka powiedziała, że nie zrobi, ale żeby lekarz nie wiedział....
 
reklama
majowka2017-no coś Ty, prywatnie CI glukozy nie zrobią? W szpitalu na Kamieńskiego w laboratorium robili prywatnie kiedyś. A gdzie będziesz robić ten zastrzyk, jaki szpital skoro już wiem że jesteś z Wroc :-) Ja jak leżałam w 33 tyg. na Kamieńskiego to mi dali i leżałam kilka dni ale to daja jako nagłą rzecz przy zagrażającym porodzie przedwczesnym - nie rozumiem czemu Cię lekarz na to wysyła....No i dziwne że dają tyle leków w szpitalach - przy takich oszczędnościach??
DaWo- niektórzy kupują prawdziwe materace do łóżeczka turystycznego i wtedy jest OK, ale ja miałam turystyczne niewymiarowe ( amerykańskie) i musiałabym robić na wymiar - droga zabawa.

Wczoraj zrobiłam debatę - jaki wybieramy wózek - 4 osoby w rodzinie ( my+dzieci) i 3 różne wybory... dobrze że nie mam 7 dzieci :-)
 
Do góry