reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

DaWo, to ty niedaleko Poznania :-) my tydzień temu jechaliśmy nad morze to czułam ostatnie 50km jak koszmar i każda pozycja nawet zaproponowałam prowadzenie auta aby czas mijał inaczej, ale pogoda dopisała wiec ja nie żaluje wyjazdu..... za dwa trzy tygodnie znów mamy jechać wtedy będę już bardzooooo duza hihi ....chociaż przez zgagę schudłam i 64kg...

może się komuś przyda :):):
Link do: Ile kosztuje dziecko?
Tak, ten nasz teren to ani góry ani morze [emoji53] może Warszawą nas zrobią [emoji39]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I jak tu teraz nie panikować. [emoji23]

Nie ciągnie mnie jednak na IP, bo nie daj Bóg zostawią mnie do obserwacji, a przecież mieszkam sama z synem, do rodziny kilkaset km i zdecydowanie w szpitalu leżeć nie mogę.

Najchętniej w ramach relaksu wypiłabym lampkę (czy dwie!) wina, a tu nawet ciepłej kąpieli nie można. :D

W ogóle dotarło do mnie wczoraj, że w tym roku nie zjemy truskawek!
Taka rozpacz!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
J
Nie wiem czy teraz można jeść truskawki, ja kupuje w lidl u mrożone i robię sobie koktajl, choć u mnie pojawiły się teraz na targu
 
My z mężem nie opłacamy składek ze zwrotem za szpital.urodzenie/śmierć itd bo to sie z ekonomicznego punktu po prostu nie opłaca - chyba że składki płaci pracodawca :-)

mania - gdzie znajdę ten artykuł mamy ginekolog? Bardzo mnie interesuje...
martussa - dzięki za link do tetrowych !
Olo32- macie już kosz M. w domu? Masz możlwiość zmierzenia jak wysoko jest dno łózeczka od podlogi? Są chyba różne stelaże a ja się zastanawiam czy da się taki stelaż wykorzystać do np. wanienki....
Karlik, wpis na stronie mamaginekolog.pl pt. Reżim łozkowy w ciąży. Leżenie czy odpoczywanie oto jest pytanie.
 
Dziewczyny, co myślicie o tym?

Dostałam link z hasłem: "Wybierz kolor, to prezent" i kompletnie się nie znam. Zgodziłybyście się?

Link do: Łóżeczko dostawne, kołyska 3w1 FILIP 1 + MATERAC!!



A w ogóle wczoraj wieczorem dosięgła mnie tak paskudnie stresująca sytuacja w rodzinie, że nie ogarnęłam się z dystansowaniem do emocji i z nerwów całą mnie trzęsło i dostałam ogromnych skurczy brzucha - takich niezależnych od ciąży, z tym, że dość powiedzieć, że ten brzuch mnie teraz cały czas boli. Nad ranem mnie ten ból obudził. Brzuch i dolna część pleców - jak przed okresem. Wzięłam dwie Nospy i zasnęłam. Po obudzeniu boli nadal.
Dwa dni temu byłam u gin i wszystko było w idealnym porządku, zatem nie chcę teraz świrować. ;)
Ale psychiczny dyskomfort się trochę tli. :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeżeli mimo to ból brzucha nie mija to ja wg.zaleceń mojej gin.pojechalabym na IP jeżeli to taki ból jak przed okresem.
Pomijając fakt że ja i tak biorę nospe forte 3x1.
 
Tak czytałam o tych waszych ostatnich wyjazdach i zazdroszczę. :) dlatego że wyjazd wakacyjny zostawiłam na wrzesień, a tu ciąża co prawda planowana i wyczekiwana , ale zaraz pojawił się krwiak i plemienia, więc zakaz wyjazdów. Teraz gdy jest ostatnia chwila na wyjazd we dwoje ja jestem uziemiona przez zagrożenie przedwczesnym porodem. Jak dla męża powiedziałam że jedziemy na wakacje w tym roku z kilku miesięcznym dzieckiem to pokrecil tylko głową. Więc pytanie do Was z jak małymi dziećmi wyjezdzalyscie na wakacje np. nad polskie morze?
 
Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu. Jak będziemy sie z Małą dogadywac hihi :D ale planujemy wakacje a to też dlatego zeby starszy syn nie odczuł jakiś wielkich zmian i polskie morze jak najbardziej za...będą miały juz dzieciaczki 3-4 miesiące...ze Stasiem 8 miesiecznym jechalismy do Chorwacji...
 
Moja znajoma ma dwie córki jedna z 15 maja a druga 3 lata młodsza z końca lipca i co roku jeżdżą na mazury we wrześniu czyli dziewczynki były małe a jednak wakacje uważali za udane ;)
My mamy z mężem rocznicę ślubu 27 sierpnia i jeżeli z synem będzie wszystko dobrze to również chciałabym pojechać na początku września gdzieś nad jeziorko na jakieś 4 dni,oczywiście gdzieś bliżej żeby jazda samochodem nie zajęła dłużej niż 2 godziny.
 
reklama
Ja za miesiąc jadę (jeżeli wszystko będzie okej) na tydzień na Jutlandię na święta. 900km podróży w samochodzie.
Ale mamy już tam wynajęty dom na ten czas, ogromny, 19wieczny z własną plażą nad morzem i - syn już się nastawił dawno, będzie kuzynostwo. Trzymam kciuk za spokój brzucha.

W sierpniu chciałabym zaś pojechać w inną część Skandynawii, też nadmorską. Zanim zacznie się u nas rok szkolny. Trasa krótsza, o 200km ;) + prom.
Zobaczymy także, jak zdrowie szkraba pozwoli.


Tymczasem pizza na obiad. Leżę. Od 6 rano weszły dwie Nospy Forte i jakoś jest. Choć zdecydowanie mniej fajnie niż każdego innego dnia.
Przestałam odbierać telefony i czytać wiadomości, bo ciągle wracają do mnie falą nerwów.
Najwyżej się rodzina na mnie obrazi, że nie interesuję się ich kłopotami. Ale waleriany nie łyknę. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry