reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A u mnie gin zawsze mówi np. Jak teraz jestem w 29 to 30 tydz nigdy że 29 i bądź tu mądry;)
Dziewczyny a ma któraś z was zaplanowana cesarke?
 
reklama
Termin mam na 3 maja a torbę chciałabym mieć kompletną na początku kwietnia bo nigdy nic nie wiadomo. My dla córki mieliśmy płyn 3w1 z nivea,do pupy sudocrem a w pierwszym tygodniu zamiast oliwki do ciała uzywalismy parafiny i na pępek oktenisept. Teraz zastanawiam się nad kosmetykami ziajki i chyba wypróbuję bephanten bo ponoć można używać i do pupy malucha i do sutkow; ) a wczoraj czytałam,ze warto smarowac ciało maluszka olejem kokosowym tak samo niby jest dobry na rozstępy. Czy będę smarowala małego to nie wiem ale na rozstępy zakupie ;) do szkoły rodzenia mam zamiar zadzwonić w piątek zapytać kiedy są zajęcia,myślę,ze nie jest za późno ;)
 
No w sumie racja, ale jak się zacznie rozkminiać jak to jest z tymi miesiącami to faktycznie wychodzi, że w ciąży jesteśmy 10 miesięcy ;))

A tydzień mam dokładnie ten, który pokazuje suwak ;) Czyli 28+2 :)
Nie pokazuje mi Twojego suwaczka w aplikacji :)

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Karlik - z przelewem jest tak jak napisałaś ale tylko w przypadku gdy firma zatrudnia do 20 osób...

Dawo - mi gin polecił urosept ale to było w 12 tygodniu. Kiedy później pytałam czy mogę brać w kolejnych trymestrach to mówił że śmiało... może zadzwoń do gina [emoji3]

Co do skurczy to mój gin wczoraj powiedział że jeżeli nie są regularne to nic się nie dzieje... To normalne.

Dziewczyny mnie przeraża ten czas... Tak szybko ta ciąża mija [emoji51][emoji51][emoji51] niedawno robiłam test... czekam na zamówienie z Gemini i będę powoli szykować torbę... na początku kwietnia chce już być spakowana.

Koniczyna - ja ograniczam się do minimum z kosmetykami... sugeruje się blogiem SROKI. Zamówiłam alantan, bephanten i chyba to wszystko...

Waraai - ja liczę tak jak napisałaś i chyba tak jest poprawnie...

Martussa - Wow szybka jesteś z tym pokojem [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha...
Wczoraj wizytowaliśmy - nasza kruszynka ma już 1500g, wszystko rozwija się prawidłowo, mam dużo wód, nie sprawdzał szyjki tym razem, wyniki jak to określił "jak koń", kazał odstawić żelazo, stwierdził też że mam lekki obrzęk nóg - dziwne bo ja tego zbytnio nie widzę... no i to chyba na tyle [emoji4]

Cieszę się że wszystko jest w porządku. TP teraz 07.05. - ciekawe czy się sprawdzi [emoji16]

Nie mogę spać w nocy... budzę się co chwila... więc w końcu wstałam i zaczęłam sprzątać w kuchni, zrobiłam jogurty naturalne a teraz [emoji140]... Pewnie w ciągu dnia będę musiała się zdrzemnąć.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karlik - z przelewem jest tak jak napisałaś ale tylko w przypadku gdy firma zatrudnia do 20 osób...

Dawo - mi gin polecił urosept ale to było w 12 tygodniu. Kiedy później pytałam czy mogę brać w kolejnych trymestrach to mówił że śmiało... może zadzwoń do gina [emoji3]

Co do skurczy to mój gin wczoraj powiedział że jeżeli nie są regularne to nic się nie dzieje... To normalne.

Dziewczyny mnie przeraża ten czas... Tak szybko ta ciąża mija [emoji51][emoji51][emoji51] niedawno robiłam test... czekam na zamówienie z Gemini i będę powoli szykować torbę... na początku kwietnia chce już być spakowana.

Koniczyna - ja ograniczam się do minimum z kosmetykami... sugeruje się blogiem SROKI. Zamówiłam alantan, bephanten i chyba to wszystko...

Waraai - ja liczę tak jak napisałaś i chyba tak jest poprawnie...

Martussa - Wow szybka jesteś z tym pokojem [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Martusia - też mam poczucie, że od września tkwię w jakimś dziwnym zawieszeniu... A tu jutro marzec...

Z pokojem nie mam na co czekać, wiem, jaki miałam brzuch z Hania i teraz też się zanosi na duży, potem będzie coraz trudniej cokolwiek zrobic... jutro przyjedzie komoda w końcu, będę prasować ciuszki i chociaż to będzie z głowy, poukładane, gotowe...

Jest 8:14, ja już po drugim śniadaniu, taak, drugim - pierwsze było po 4, na drugie kawa i muffin, okno dachowe w kuchni już umyłam, bo był żur, teraz może poodkurzam? :D
 
reklama
Do góry