reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Aż przykre to co piszesz. Że ktoś zrobił sobie z tego maszynkę do zarabiania pieniędzy. Bo nie o to chodzi w tym wszystkim. Ja mam koleżanki, które żyją według tych zasad na codzień. Uczą dzieci i jeżdżą na zjady rodzinne. Czy żyjecie na codzień według tego? Czy tylko płacisz kasę za naukę dzieci bo to niby elitarna szkoła?

thgf3e3k5dy58h2b.png
Niestety takie sa realia. Nic nie ma za darmo. Ostatnio w programie porannym uslyszalam cene tych lepszych uczelni w Stanach I nie wiedzialam, ze to tyle kosztuje. A do tego nalezy doliczyc koszty wyzywienia I wynajmu lokum. Niestety...
 
Klaudia - nosz kurka, chłop sie nie popisał! Trzymam kciukasy, co by się Tobie i Brzuchowi ułożyło jak najlepiej... :)

Czy któraś z Was podejrzewa u siebie sączenie się wód? :( bo już nie wiem, czy to śłuz czy pęcherz czy jaka cholera... wizyta za tydzień... Muszę poobserwować...

Dobra luksusowe - nuda ;) Codzienne życie i jego proza to jest dopiero wyzwanie...
Milkaklaudia, Arya - jak ja Was rozumiem ;) Się nie podłączę do zaawansowanej dyskusji, bom ani nie na luteinie ani nie światowa ;)
 
reklama
Pacman, Montessori to nie jest elitarna szkoła i nie o miejsce jako szkole w tym wszystkim chodzi. Jeśli w Polsce tak jest uważane, że chodzi o elitarna szkole to myślę, że zalozycielke Marie Montessori szlak w trumnie trafia. Montessori to ideaa nauczania dzieci nie tylko w szkole ale i w domu. Sposób przekazywania wiedzy, a przede wszystkim pozwalanie dziecku samemu odkrywać świat i wiedzę we własny sposób i we własnym zakresie.
Ma inne wytyczne w dziedzinie nauczania niż powszechne szkoły a większość rodziców nie puszcza dzieci do szkoły tylko uczą sami w domu.
Jest to szkoła dla wszystkich, biednych, bogatych. Dla tych co chcą żyć w zgodzie z naturą i według jej zasad.
Normalnie jakiś obłęd jeśli w Pl w tym wszystkim chodzi o to że to "elitarna" szkoła?! Bo na świecie tak nie jest i nie o to w tych naukach chodzi. Elitarny to jest Oxford, Cambridge i wiele innych światowych szkół.

thgf3e3k5dy58h2b.png
Ja tam mysle, ze elitarna to jest Pacman w swoim mitomanstwie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry