reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

hej, jestem przeziębiona, zapalenie ucha, gardła, katar i 37,2. Zastanawiam się czy iść do lekarza, ale w sumie co to zmieni. Czekam na domowe sposoby leczenia:) Czosnek z miodem i mlekiem, syrop z cebuli, inhalacje, woda morska...
 
reklama
Też oglądam posciel tyle do wyboru,
napoczatku myślałam o rozku do lozeczka, a dopiero później posciel, ale wydaje mi się w zestawie taniej, piękne są te z haftem,
Klaudia kiedy zaczynasz szkole rodzenia,
 
hej, jestem przeziębiona, zapalenie ucha, gardła, katar i 37,2. Zastanawiam się czy iść do lekarza, ale w sumie co to zmieni. Czekam na domowe sposoby leczenia:) Czosnek z miodem i mlekiem, syrop z cebuli, inhalacje, woda morska...
Kochana życzę zdrówka [emoji8]
Może jednak warto wybrać się do specjalisty? Hmm może dostaniesz jakieś bezpieczne leki, bo trochę dużo się tego nazbierało u Ciebie [emoji20]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudia ale super że już masz taki komplet... Hmm białe mebelki są w moim guście [emoji6]

Ja dzisiaj byłam na małych zakupach dla malutkiej [emoji6] i też już powoli myślimy nad łóżeczkiem

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, jestem przeziębiona, zapalenie ucha, gardła, katar i 37,2. Zastanawiam się czy iść do lekarza, ale w sumie co to zmieni. Czekam na domowe sposoby leczenia:) Czosnek z miodem i mlekiem, syrop z cebuli, inhalacje, woda morska...
Myślę, że zapalenie ucha może samo nie przejść. Ja bym poszła do lekarza na Twoim miejscu

w4sq3e3ki6cqzuyy.png
 
Łóżeczko też mam białe i jeszcze komode muszę dokupić. Pościel już kupiłam - dwa komplety ale ciężko mi było się zdecydować tyle tego jest :)
Majówka2017 jak byłam przeziebiona na początku ciąży to dostałam jedynie homeopaty ale w sumie troszkę pomogły :) gorzej z tym uchem :(
 
reklama
Do góry