reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Klaudia - zasugerowałam się zdjęciem tytułowym na allegro, dlatego pomyślałam o białym kolorze. Szary tez bardzo fajny, może byśmy się też zdecydowali na ten kolor ale za dużo już szarych rzeczy w mieszkaniu [emoji3]

Jeszcze nie zaglądałam do tych filmików... mam lekkie obawy..... [emoji51][emoji51][emoji51]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po wizycie 23t2d mały wazy 665g wiec spory. Szyjki nadal mi nie badala mowi do mnie ze jak nic sie nie dzieje to lepiej nie ruszac dziwne powiem ze zla nato jestem. Maluszek spal tylko ziewal fajny widok reszta wszystko ok.
Glukoze po pelnym 26tyg mam zrobic.
 
Nie prywatnie. Lozysko mam na tylnej scianie . No mi to tez glupie gadanie ok nie mam boli zadnych itd ale jak w 12 tyg ostatni raz robila mi usg dopochwowo to od 12tyg ani razu nie zdejmowalam spodni. Martwi mnie to bo duzo czytam na forum tam gdzie sa dziewczyny o skracajacych sie szyjkach itd nie wiem juz co robic.
 
No to nieźle.. Mogłaś powiedzieć że Cię boli to może by Cie zbadala. Śmieszne bo płacisz za wizytę i taka sytuacja. Na pewno jest wszystko ok, tylko dla własnego spokoju powinnaś wiedzieć jaka jest sytuacja na dole..

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tymi lekarzami kurcze. Czasami z wizyty wychodzi sie bardziej skolowany niz przed nia. Licze tylko na to ze tam wszystko ok. Ale jestem juz po jednym poronieniu wiec jestem przewrazliwiona.

Co byscie zrobily na moim miejscu teraz wizyta za 4 tyg dopiero.
 
reklama
Do góry