reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja mam wizytę w środę, już przebieram nogami z niecierpliwością. Też zastanawiam się czy już nie pójść na zwolnienie- czy lekarz może wypisać zwolnienie np od poniedziałku czy musi od tego dnia kiedy u niego będę, orientujecie się?
Co do bólu w pachwinach- ja cierpię, dodatkowo zaczyna mnie boleć już spojenie łonowe. W poprzedniej ciąży też bolało, nie mogłam się z boku na bok w nocy przekręcić bez jęków i stęków.
 
Ja każdej wizyty nie mogę się doczekać, a kolejna mam 23.01 :) najchętniej chodzilabym raz w tygodniu :) co do rzeczy dlaczego małej mam kupiony kocyk (nie mogłam się oprzeć) :) kilka bodow i pajacy. Wózek w planach bebetto_torino w kolorze szarym. Łóżeczko i dużo rzeczy mam po siostrze także nie będę przesadzać z kupowaniem.

Ala chyba podobna do mamy :) a dlaczego ustalił cc? Najważniejsze że wszystko w porządku :)
 
CC miałam poprzednio, blizna nieco dyskusyjna, dlatego teraz wskazanie, ale jakby nawet blizna była śliczniusia to kręgosłup mam pośrubowany co też byłoby wskazaniem :D A poprzednio ciąża trwała 42 tygodnie, skurcze co 3 minuty i zero rozwarcia stąd cięcie :)
Łóżeczko standard 120*60, materac podobnie jak przy Hani - będzie gryka i kokos a co jeszcze to muszę się zastanowic :D Bez szaleństwa :D
 
reklama
Do góry