reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Blondie ooo czyli tylko u mnie niedostatek :p
ale udalo mi sie znalezc jedynego rosmana w miescie, gdzie sa dostepne :) jutro tam pedze :)

Soł musisz ladnie pachniec kokosem :D :D
 
Ja na samym poczatku ciąży uzywalam zwyklej oliwki Bambino. Ale zapach przy moich mdłościach byl nie do zniesienia. Poza tym wiecznie tluste wszystko. Porazka. Po palmersie tego nie ma ciekawe tylko z jakim koncowym skutkiem...
 
Weszłam dziś na ebay obejrzeć jakieś wózki i niektóre są w cenie małego auta :). Normalnie można za tą sumę kupić samochód :) .
 
beatka tylko wyobrazilam sobie zapach oliwki Bambino :D fuj :D

pauli ne no ja to samo, pryszczyca jak nic :p
chociaz ostatnio to przynajmniej z twarzy mi zeszlo :) a byl pogrom

Arya mi jakis czas temu kolezanka opowiadala, ze zastanawiala sie nad wozkiem za 3500zl bo niby mega, super :p masakra :p
cale szczescie ja sie zastanawiac nie bede - nie stac mnie na taki wydatek, a taki za 1500zl mam nadzieje, ze tez da rade :)
 
Ja używam teraz oliwki z rosmana tak na próbę, Ale dopiero zaczynam. Wcześniej wszystkie zapachy mi przeszkadzaly.... następny w kolejce czeka Palmers ale nie balsam tylko masło do brzucha. Tanie nie jest ale dzięki nie mu nie mam aż tak wielu rozstępów i bardzo dobrze nawilża :) pamietajcie O udach żeby też były porządnie nawilzone :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
pauli ne takie krostki jakby surowicze?
mi takie dziadostwo wlasnie wychodzi

ja tez sie smaruje od cyckow do kolan :D
zreszta dzis powiedzialam mojemu, ze mam nadzieje, ze jakby co bedzie kochal zeberke ;) i to w cetki, bo po porodzie planuje powrot na rure, a tu siniakow bedzie troche ;)
 
Do góry