reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Czesc Dziewczyny:-)
Wczoraj byłam w Urzedzie Pracy, bo dostalam list, zeby sie zglosic, aby ubezpieczenie nie przepadlo.
Na spotkanie 19.10 sie nie zglosilam, bo wtedy wyszlam ze szpitala po plamieniu. Zadzwonilam do nich 20.10.
Wczoraj dostałam za przeproszeniem takie zjeby od tej suki, bo inaczej tej kobiety nazwać nie moge. " jak tam można olewać, urząd placi na panią a pani ma to gdzies, czemu nie zadzwonila pani19stego tylko dzien pozniej, jakby pani pracowala to za takie zachowanie od razu by pania zwolnili"
Ja mowie jej, ze mialam zagorozenie poronieniem i najwazniejsze dla mnje było, aby dziecko przeżyło, a nie dzwonienie po urzędach. Ale dla niej to nie wytlumaczenie bo ciąża to nie choroba.
Jestem tak zażenowana tą wczorajszą wizytą tam. Załuje, że nie nagrałam jej.
Jak można mieć takie podejście do kobiety w ciązy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No co za małpa. Patrz jak to kobieta kobiety nie zrozumie. Ja jak mi się umowa skończy przejdę na ubezpieczenie P, bo też mam niemiłe wspomnienia z tą instytucją

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
Wczoraj byłam w Urzedzie Pracy, bo dostalam list, zeby sie zglosic, aby ubezpieczenie nie przepadlo.
Na spotkanie 19.10 sie nie zglosilam, bo wtedy wyszlam ze szpitala po plamieniu. Zadzwonilam do nich 20.10.
Wczoraj dostałam za przeproszeniem takie zjeby od tej suki, bo inaczej tej kobiety nazwać nie moge. " jak tam można olewać, urząd placi na panią a pani ma to gdzies, czemu nie zadzwonila pani19stego tylko dzien pozniej, jakby pani pracowala to za takie zachowanie od razu by pania zwolnili"
Ja mowie jej, ze mialam zagorozenie poronieniem i najwazniejsze dla mnje było, aby dziecko przeżyło, a nie dzwonienie po urzędach. Ale dla niej to nie wytlumaczenie bo ciąża to nie choroba.
Jestem tak zażenowana tą wczorajszą wizytą tam. Załuje, że nie nagrałam jej.
Jak można mieć takie podejście do kobiety w ciązy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W urzędach zazwyczaj pracują ludzie, ktorzy nie wiedzą, co to empatia. Nie martw się :)
 
O rajusiu. Ty Juz Obiad Zrobilas? Ja dopiero spod prysznica wychodze :(
No zrobiłam ale nie byłam jeszcze pod prysznicem. Musiałam zrobić, córka zaraz głodna wróci ze szkoły ;) Nawet zdążyłam zaliczyć 30 minutową drzemkę, idealnie się spało :)

Kaludyna- olej babsko, wiem, że to wkurza bo też zawsze krew mi się gotuje ale trzeba to olać.

anusiak a jak się czujesz?
 
U nas jest taka sytuacja że mój mąż prowadzi firmę z ojcem produkcyjna i czasami pracuje po 12h bo muszą dokończyć proces czy coś się popsuje. Czasem jest to praca fizyczna i nie siedzi za biurkiem. I ja szczerze biorąc pod uwagę to że nie pracuje obecnie nie wymagałam od niego rzeczy na które mam ja czas przez cały dzień. No ale teraz to po prostu że wzgledu na ciążę i to że czasami czuję się jak by mnie pociąg rozjechał wymagam coś od niego i tu mamy problem. Zarzucił mi dziś że wszystko przez to bo nie umiem robić prania bo on skarpetki do pary nigdy nie ma. Załamka. I też to typ co robi po sobie wszędzie bałagan, rzuca ubrania gdzie mu wygodnie, Masakra mamusia go tak wychowała a teraz ja się mecze. Może coś do niego jeszcze dotrze.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też tylko w sałatce go jem [emoji6] ale u mnie wiem że ani mąż ani córka z makaronem nie zjedzą. Oboje lubią proste obiady. Mąż zupy a córka miesko. I robię raz zupa raz mięso. Pulpety zostały nam na jutro ale ugotuje jutro zupke bo w czwartek mam o 12 30 lekarza i nie wiem o której wrócę.
Teraz co za zupke ugotować? Ja robię pomidorowa,rosol, jarzynowa , buraczkowa, krupnik, zacierkowa i koniec mojego repertuaru. Przydało by się coś nowego

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
To mogę Tobie zaproponować sycąca zupkę z kulkami z mięsa mielonego wieprzowego lub indyka, jak kto woli oraz warzywami i zaprawiona serkiem t opionym z kiełbaski. Szybka i smaczna :)
 
No zrobiłam ale nie byłam jeszcze pod prysznicem. Musiałam zrobić, córka zaraz głodna wróci ze szkoły ;) Nawet zdążyłam zaliczyć 30 minutową drzemkę, idealnie się spało :)

Kaludyna- olej babsko, wiem, że to wkurza bo też zawsze krew mi się gotuje ale trzeba to olać.

anusiak a jak się czujesz?
Nie jest jakoś źle chociaż brzuch mnie pobolewa ale to pewnie rośnie i dlatego tak sobie tlumacze

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez kitu takie pyszności tutaj opisujecie gdzie normalnie to juz połowa przepisów byłaby zapisana i wykorzystana a teraz najchętniej bym nic nie jadła wogole nie mam ochoty.
Wczoraj przypomniałam sobie i 16 ze od śniadania nic w buzi nie mialalam ale niestety przypomniała mi o tym Hanka bo zemdliło mnie w skończyłyśmy w ubikacji. Nie poznaje samej siebie bo ja kochałam jeść co zreszta po mnie widać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry