reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja dopiero robię zupę, u mnie obiad standardowo na 14 czy zupa czy nie. Zresztą nie widzę sensu wcześniej bo córka jak nie chodzi do przedszkola to śpi do 10 a ok 11 je śniadanie. Strasznie ciężko jej się wygramolic z łóżka dziś zjadła w łóżku i leżała do 12. Mały len po tacie [emoji6] ja dziś planuje wywiesić to nieszczęsne pranie, zrobić nowe, popracować i zrobić parę rzeczy do szkoły na sobotę. Także dzień będzie produktywny i cieszę się że samopoczucie pozwala na to.

A z innej beczki. Sąsiadka jest w 5 tyg ciąży i ma torbiel na jajniku, spotkała się któraś z was z tym? Czy to groźne dla ciąży?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podaj jak możesz przepis to wypróbuję[emoji6]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Gotujesz wywar z warzyw plus przyprawy, dodajesz pieczarki, pora jak lubisz. Można też trochę drobnego makaronu. Lepisz kulki miesne albo z lenistwa nadajesz kształt mała łyżeczka i rzucasz od razu do zupy. Jak się ugotują rozrabiasz serek topiony najlepiej 2 z zupą i zaprawiasz . Smacznego
 
Ja dopiero robię zupę, u mnie obiad standardowo na 14 czy zupa czy nie. Zresztą nie widzę sensu wcześniej bo córka jak nie chodzi do przedszkola to śpi do 10 a ok 11 je śniadanie. Strasznie ciężko jej się wygramolic z łóżka dziś zjadła w łóżku i leżała do 12. Mały len po tacie [emoji6] ja dziś planuje wywiesić to nieszczęsne pranie, zrobić nowe, popracować i zrobić parę rzeczy do szkoły na sobotę. Także dzień będzie produktywny i cieszę się że samopoczucie pozwala na to.

A z innej beczki. Sąsiadka jest w 5 tyg ciąży i ma torbiel na jajniku, spotkała się któraś z was z tym? Czy to groźne dla ciąży?

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi po poronieniach zdarzyly sie torbiele nawet raz mi jedna pekla.
Z tego co wiem to w ciazy nie jest grozna. Powinna sie sama wchlonac.
 
reklama
Rzadko tu zaglądam z braku czasu i powiem Wam że ciężko Was nadrobić. Czytam a później tracę wątek co chciałam napisać. U mnie z racji że się dobrze czuję oprócz wieczornej śpiączki mąż nie odczuwa że jestem w ciąży. A że to 15 tydz. I brzuch mały; ruchów nie czuję bo łożysko na ścianie przedniej to też zapominam o ciąży. Więc tak samo w domu wszystko na mojej głowie .
 
Do góry