reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

mam dokładnie to samo magda, nie przyjemne dosyć. Od tygodnia, może dwóch jest spokojniej. Ale mam problemy aby wstać z pozycji leżącej, dzieje się to w tedy gdy napinam mięsień brzucha.

13 tydzień to chyba trochę wcześnie na ruchy. Ja poczułam te pierwsze delikatne w 15? teraz już mocniej, już mam 16 tc.
 
reklama
Aśka Grubaska - bardzo dobre wyniki :)
Ja wokoło 12tyg mialam 1,5mm przeziernosc, dzidzius 4,7cm, serduszko 160 (u mnie maly bobas bo wypada mi prawie o tydzien mlodszy - a ja mysle ze poprostu teraz dzidzius jest maly ale nadrobi)

Vivid - ja podobnie z badaniami i wizytami do tej pory (oooo dzis zaczelam 15tc) juz mam prawie 1000zł wydane.. Poprzedniej ciazy nawet nie podliczam ;)
 
Teraz szukałam w Google i faktycznie to może być przepuklina. W czwartek podpytam lekarza bo gdzieś tam pisało że może być wskazaniem do cc, pewnie zależy od wielkości przepukliny itd ale niech to obejrzy specjalista najpierw. Trochę mi ulżyło bo balam się że mi jakieś wnetrznosci wyskoczyć chcą haha [emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży w 16 tyg czułam ale teraz łudzę się że poczuje coś wcześniej [emoji16]

A o tym medicover muszę poczytać. 120 to niedużo a ja tu raz na 3 tyg 150za sama zwykła wizyte place

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurde, too może inny lekarz z NFZ robiłby mi normalnie USG. Ten podobno nigdy sie nie nauczyl wykonywać UsG. Może dlatego nie robi. A najlepsze jest to, ze jest stary jak swiat. Dzisiaj robił mi cytologie i wypisal skierowanie na krew i moccz+recepta, a siedziałam 45 minut w gabinecie. Leżę na tym samolocie do badania, a ten mi anegdotki z życia opowoada. No porazka.
 
Ja tez sie bardzo cieszę, ale dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa i wsparcie :).
Dzisiaj zrobiłam na obiad zupę serowa, a ponieważ jestem kulinarnym zerem to jestem z siebie bardzo dumna :). Ciekawe, czy P. bedzie smakowała, jak wróci z pracy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez sie bardzo cieszę, ale dziękuje Wam wszystkim za miłe słowa i wsparcie :).
Dzisiaj zrobiłam na obiad zupę serowa, a ponieważ jestem kulinarnym zerem to jestem z siebie bardzo dumna :). Ciekawe, czy P. bedzie smakowała, jak wróci z pracy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja zrobiłam pulpety z przepisu linku na forum. Przy tym stwierdziłam, że też jestem beztalencie [emoji12]. Mam nadzieję, że chociaż będzie dobrze smakować.
Moje kulinarne wypociny najczęściej nie wyglądają dobrze, ale dobrze smakują.
Do master chefa się nie nadaję.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry