reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A mnie dziś znowu wymioty męczą od rana, co najgorsze to czasem nie umiem utrzymać moczu, bo jak mnje zaatakuje nagle jak dziś przy pełnym pęcherzu... Podczas otwarcia lodówki, ehh co my kobiety musimy znosić, ja dziś 15 tc0 d a wymioty raz na parę dni atakują,

Blondie, ja za tydzień idę na 18 tke, i kupiłam taka Czarna sukienkę pod biustem luźna i czuje się w niej ok, chociaż też brzuszek już jest widoczny.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć.
Zimno.
Ja czuję się dziś całkiem dobrze. Mam nadzieję, że to już zmiany na stałe :) Tylko żylaki dają o sobie znać. Odgrzebałam już pończochy przeciwżylakowe, noszę od wczoraj i jest dużo lepiej bo moja jedna noga jest już całkiem sina miejscami. Straszne to. Już się obawiam co będzie się działo na starość.
Jedno jest pewne - po ciąży będę musiała się z nimi rozprawić raz na zawsze.
 
Imprezy w ciąży...uwielbiam..chyba nie ma nic gorszego. Ja mam tak ze jak dłużej posiedzę w jednym miejscu w zapiety spodniach to mnie wzdyma, zatrzymują Mo się chyba gazy i strasznie boli brzuch. Napić się człowiek nie może, nie pozostaje nic innego jak jeść ;) my za tydz tez mamy 18-stke mojego L kuzynki. Impreza na 110 osób, jakaś masakra. Na naszym weselu mniej osób było ;) ja mam taką czarna luźna sukienkę, zobaczymy jak będę wyglądać ;) tylko się zastanawiam jakie rajty do tego? Czarne grube kryjące?cienkie czarne czy cieliste? Pomóżcie ;)
 
Imprezy w ciąży...uwielbiam..chyba nie ma nic gorszego. Ja mam tak ze jak dłużej posiedzę w jednym miejscu w zapiety spodniach to mnie wzdyma, zatrzymują Mo się chyba gazy i strasznie boli brzuch. Napić się człowiek nie może, nie pozostaje nic innego jak jeść ;) my za tydz tez mamy 18-stke mojego L kuzynki. Impreza na 110 osób, jakaś masakra. Na naszym weselu mniej osób było ;) ja mam taką czarna luźna sukienkę, zobaczymy jak będę wyglądać ;) tylko się zastanawiam jakie rajty do tego? Czarne grube kryjące?cienkie czarne czy cieliste? Pomóżcie ;)

Ja do czarnej zawsze ubieram czarne rajtki delikatnie prześwitujące [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Blaski ja zakładam czarne grube kryjące do mojej czarnej sukienki i czarne buty na obcasie, jeszcze nie wiem botki jakieś.
Też nie lubię takich imprez w ciąży, jedna mnje ominęła jak leżał w szpitalu, ale na tą pójdę, jest blisko domu, to e razie czego 5 mim i będę w łóżeczku :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybrałam się w poszukiwaniu stanika. To jakiś dramat, same jak dla starych bab, z szellkami grubymi jak nieszczęście. Sukienkę mam na dlugi rękaw, to chociaz ich widać nie będzie. Czuje się dzisiaj jak ponton:) i tez od rana wymiotuje. Narzekalam, że źle sie czuję w I trymestrze, ale drugi dopiero daje popalic. :(
Idę ubrana w sukienkę rozkloszowaną od żeber w dół, przed kolano. Najmniej widać w niej moją nową figurę. :D a jak się ubrałam w obcisłą, to zrobiła się taka krotka, bo podniosła się na brzuszku, że czułam się jak pani lekkich obyczajów z brzuchem :D
 
Dziewczyny, przypadkowo znalazłam sposób na zaparcia [emoji3] gin mi kazal pic duzo wody, przynajmniej 2 litry dziennie. I moje problemy z zaparciami zniknęły [emoji4]

 
Dziewczyny czy polecacie jakieś fajne dana na imprezę rodzinna ale sprawdzone ?:)
Ja nie ma teraz weny a wszystko co znajdę to nie wiem czy sprawdzone.
Jak by byli sami młodzi to sushi i przekąski ale będą babcie,ciotki o wujkowie więc sami wiecie musi być nie koniecznie modne ani light:-(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny po instalacji aplikacji w nowym tel nie mogą mi się załadować priv wiadomości ani nie mogę wysłać. Także jeśli coś tam jest to na razie nie odczytam:(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry