reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny to jak, która zostanie druga moderatorka? Dadzi moze kontaktuj sie już teraz sama z ta moderatorka, bo serio nie zawsze siedzę na forum i moze mi sie troche opóźniać. Musimy na pewno wypisać te listę majowych mam, żeby podać kogo maja dołączyć.

Według tabelki wychodzi mi córka, jak maluszek bedzie spokojnie leżał to moze już dzisiaj po 18 dowiem sie, kto w środku siedzi :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pinky sky , jesteś już naszym moderatorem . Potrzeba 2 moder. Może będziesz razem z dziadzi ? ☺
 
Mi z tabelki wychodzi syn. Lelarz powiedzial, ze będzie córka na 75% i już mówię do brzucha jak do dzoewczynki. Ciężko byłoby mi się przestawić :D
 
U nas z tej tabelki potwierdza się chłopak, z córką też się potwierdziło. Niby to jakaś tam chińska głupota a się sprawdza po mnie i moich znajomych w 90%

Ciesze się że chociaż córka pogodziła się z tym że będzie braciszek. Pierw był płacz że ona nie chce chłopaka tylko dziewczynke. Ostatecznie przekonało ją to że doktor Dosia też ma młodszego brata i że Max też jest młodszym bratem Ruby :D Tak wiec dzięki bajkom teraz ona jest wręcz zadowolona. A zazdrosna poki co nie jest, we wszystkim ma prawo głosu. I nie zamierzam ją odsuwać od niczego widze że przezywa bardzo fakt ze będzie dzidzia, ciagle chodzi i cauje mnie w brzuch albo karmi czyms bo dzidziuś chce zjeść :D
 
Magda991 jak słodko twoja córka reaguje na rodzeństwo u mnie jak moim się przypomni dzidzia to zaczynają się kłótnie bo syn chce brata A córka siostrę i nie da rady ich pogodzić co by nie było jedno zawsze będzie nie zadowolone
 
A moja dwulatka ma body 6-12 miesięcy z Lidla dziś na sobie. Ale nosi je już od roku. Jakoś rośnie razem z nią. Ekonomicznie :-)
Rakumi, ty masz jakiś pakiet ze masz takie ograniczenia co do liczby usg czy lekarz ma taką filozofię?

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam częściej usg, prawie co tydzień i lekarz na nfz (który też co tydzień robi kobietom w ciąży) nie uważa, żeby te badanie było szkodliwe. Gorzej jak się denerwowałam, że może być coś nie tak. Teraz czuję ruchy i kolejną wizytę mam 28 listopada.
Ostatnio mały zawsze na usg podnosi rączkę na przywitanie, taki dżentelmen mi rośnie [emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też się boję, że jak się dowiem że chłopiec to będę zawiedziona. Wymarzyłam sobie siostrzyczkę dla córeczki. Ale co tam, jak będzie braciszek, to mam nadziej, że pokocham jak swoje :-)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Wy macie już córeczki a co ja mam powiedzieć na trzeciego synka? Musiałam się oswoić z tą myślą, ale już się z tym pogodziłam. Trudno, może mój organizm nie jest zdolny i odrzuca żeński zarodek, skoro wcześniej 3 razy poroniłam. Bardzo chciałam córkę, ale widocznie musi tak być. Kocham mimo wszystko tę istotke z całego serca.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 781671 Coś na poprawę humoru . Mozecie sprawdzić jaką płeć dziecka będzie miały :) .
Mi w dwóch poprzednich ciążach zgadza się , choć wiadomo , że to przypadek. Osobiście nie wierzę w takie rzeczy ;) . Dostałam od teściowej siostry , która wierzy w takie różne cuda ;) . Z tej czarodziejskiej przepowiedni wychodzi 3 syn :) czekam więc , do grudnia na sprawdzenie :)
Jestem za tym żeby zamknąć wątek , oraz za dziadzi jako moderatora :) . Zależy mi jednak na tym żeby wchodzić przez tel, bo nie chce mi się bawić z kompem :)
Mnie się nie sprawdza.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry