reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny w ktorym tc macie umowione II badanie prenatalne i echokardiografie płodu???II badanie mam bezplatne ale za echo 280 zl place.Mam na 20 tydzien ale zastanawiam sie czy nie przesunac na 18,19tc.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej mam umówione na 9grudnia to będzie jakoś 20 tydzień

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak o polowkowym.U nas zapisuja odrazu po 1 prenatalnym i papp-ie.Mi wychodzi 20 tydzien ok 12.12 ale moge juz isc od 28.11 bo to juz 18 tydzien i szczerze powiedziawszy nie wiem czy nie isc wczesniej z czystej ciekawosci bo juz nie moge sie doczekac..
Dadzi boje się polowkowego...
Tyle ciaz super po 1 badaniu a na polowkowym wychodzi.Jeszcze to czas swiateczny ech


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja poszłam wcześniej bo nie mogłam się doczekać zapisałam się do dobrego specjalisty w Gdańsku i najpierw trochę mnie ochszanił że za szybko przyszłam ale zrobił ale powiedział że to się robi od 20 tyg bo dwa tygodnie to bardzo dużo.
 
Ja poszłam wcześniej bo nie mogłam się doczekać zapisałam się do dobrego specjalisty w Gdańsku i najpierw trochę mnie ochszanił że za szybko przyszłam ale zrobił ale powiedział że to się robi od 20 tyg bo dwa tygodnie to bardzo dużo.
Mi zaproponowala w klinice juz wlasnie od 18 tc ale jakos potem podala inny termin wypadajac wlasnie na 20tc.Ale chyba przy nim zostane.Nie bede kombinowac a i echokardiografoa jest od 19tc wiec bedzie ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mayllah , normalnie spadlas mi z nieba . Super że jesteś już w domu i wszystko ok. Napisałaś , że teraz plamienia mogą wystąpić że względu na łożysko . Ja rano przy podcieraniu miałam nitki krwi w sluzie . I tak pomyślałam , że coś rośnie i dlatego .
Ja mam od wczoraj okropną migrene i nie mogę sobie poradzić . Głowa mi pęka na 10000kawalkow , mały chce jeść , bawić się itp a ja nie mam siły . Nie mogę paracetamolu bo mam uczulenie :( może znacie jakieś sposoby na migrenę? ? ?
Ja miałam 2 usg. Tutaj polówkowe robią 20-22tc i ja mam 19.12 i to jest ostatnie usg :( .

Kasztanek powodzenia na badaniu:)
Na ból głowy pozostaje paracetamol ja ewentualnie magnez stosuje

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak jest z tym echo plodu?miała któraś z Was kiedyś robione?bo piszecie że to osobne badanie i ze można robić od 19ty g?zastanawiam się nad tym bo w związku ze zwiększonym NT jest ryzyko właśnie wad serca wiec myślę że warto byłoby zrobić w moim przypadku.chyba zadzwonię po weekendzie do Centrum medycznego gdzie mam zaplanowana amnio i polowkowe i zapytam czy maja w ofercie takie echo plodu..

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny u mnie w kalendarzu który dostałam od gina pisze ze polowkowe miedzy 19 a 22 tygodniem. Na poczatku grudnia bede miala wizyte wiec pewnie od razu polowkowe , akurat bedzie 19 tydzien...

 
Do góry