reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Janka86- mam nadzieję że tak będzie że dotrwamy do końca i będziemy się w maju cieszyć!

kruszynka22- z całego serca współczuję..

Doczytałam że dziewczyny mają mieć robioną amniopunkcję. Ja nie miałam ale mój bratowa tak. Podejrzewali zespół downa po amnio okazało się że to narośl. Co prawda mała miała po urodzeniu operację ale wszystko się dobrze skończyło. AA i miał być chłopak z usg a z amnio wyszła 100% dziewczynka. Ja pewnie też bym się poddała bo czekać tyle w niepewności to koszmar.. I nie ma się co martwić bo na pewno będzie dobrze musi być!

Ja mam usg prenatalne 9listopada i też już przebieram nogami.

Dziś byłam na normalnej wizycie serce bije 168uderzeń. Martwi mnie tylko długość szkraba bo ma 38mm- chyba mało jak na 10t6dz. Lekarz powiedział że wszystko dokładnie zbada 9listopada wiec tylko pozostaje czekać. Ale i tak kamień z serca że maluch tam jest i serduszko bije.
Dziś powtarzałam tą moją tarczyce czy czasami nie było błędu w laboratorium i jeszcze spadła;/ trochę się tym martwię.


Co do kg.. u mnie -1 ale to przez brak apetytu od ponad miesiąca nie zjadłam obiadu bo nie jestem w stanie. Jem tylko jakieś kanapki owoce warzywa. Co dziwne tylko mnie mdliło a wczoraj pierwszy raz wymiotowałam;/ i te ciągłe bóle głowy.. zgroza.

Gratuluje wszystkim dziewczynom szczęśliwych badań i że maluchy rosną zdrowo.

Blaski7- odnośnie odżywki- używałam ją kiedyś efekty rzeczywiście są rewelacyjne ale kosmetyczka też mnie uczulała żeby pamiętać i w ciąży nie stosować więc chyba warto poczekać.
 
reklama
Janka86- mam nadzieję że tak będzie że dotrwamy do końca i będziemy się w maju cieszyć!

kruszynka22- z całego serca współczuję..

Doczytałam że dziewczyny mają mieć robioną amniopunkcję. Ja nie miałam ale mój bratowa tak. Podejrzewali zespół downa po amnio okazało się że to narośl. Co prawda mała miała po urodzeniu operację ale wszystko się dobrze skończyło. AA i miał być chłopak z usg a z amnio wyszła 100% dziewczynka. Ja pewnie też bym się poddała bo czekać tyle w niepewności to koszmar.. I nie ma się co martwić bo na pewno będzie dobrze musi być!

Ja mam usg prenatalne 9listopada i też już przebieram nogami.

Dziś byłam na normalnej wizycie serce bije 168uderzeń. Martwi mnie tylko długość szkraba bo ma 38mm- chyba mało jak na 10t6dz. Lekarz powiedział że wszystko dokładnie zbada 9listopada wiec tylko pozostaje czekać. Ale i tak kamień z serca że maluch tam jest i serduszko bije.
Dziś powtarzałam tą moją tarczyce czy czasami nie było błędu w laboratorium i jeszcze spadła;/ trochę się tym martwię.


Co do kg.. u mnie -1 ale to przez brak apetytu od ponad miesiąca nie zjadłam obiadu bo nie jestem w stanie. Jem tylko jakieś kanapki owoce warzywa. Co dziwne tylko mnie mdliło a wczoraj pierwszy raz wymiotowałam;/ i te ciągłe bóle głowy.. zgroza.

Gratuluje wszystkim dziewczynom szczęśliwych badań i że maluchy rosną zdrowo.

Blaski7- odnośnie odżywki- używałam ją kiedyś efekty rzeczywiście są rewelacyjne ale kosmetyczka też mnie uczulała żeby pamiętać i w ciąży nie stosować więc chyba warto poczekać.
Ej, moj w srode (10t3d) mial 35 mm i lekarz mowila ze dlugosc w punkt ;-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czym smarujecie brzuchy ? Mnie tez zaczal swedziec czasami, pewnie od rozciągania. Nie lubie balsamowania wiec szukam czegos dobrego co w miare szybko sie wchlania [emoji4] myslalam nad palmersem

 
Dziewczyny czym smarujecie brzuchy ? Mnie tez zaczal swedziec czasami, pewnie od rozciągania. Nie lubie balsamowania wiec szukam czegos dobrego co w miare szybko sie wchlania [emoji4] myslalam nad palmersem


W pierwszej ciąży smarowałam się olejem migdałowym Olvita nierafinowanym (z zielarskiego sklepu). Sprawdził mi się (zero rozstępów i swędzenia skóry) więc i teraz go stosuje. Świetny jest też dla skóry noworodka - do kąpieli.
 
Ja jak narazie oliwka zwykla, ale musze zmienić na coś naprawdę dobrego. Też są chwile, ze brzuszek swędzi.

Znów wstałam siusiu i juz z pół godziny przewracam się na łóżku :(
 
reklama
Odnośnie usg, to praktycznie co 2 tygodnie w ciąży z T.miałam wykonywane. Ja nie śpię od 4.00 . Zaraz odpalę mój serial AHS. Muszę też wymyślić, co mogę dzisiaj robić z T. Pozdrawiam :)
 
Do góry