reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Cześć , jestem po prenatalnych . 12t5d data porodu 6 maj :) . Przezierność karkowa prawidłowa , wszystko na swoim miejscu i ładnie widoczne :) . Za kilka dni będą wyniki pappa, gdyby było coś nie tak to mają dzwonić w przeciągu 2 dni. Dzidzia fikała cały czas bardzo aktywna :) . Nie chciała mi powiedzieć płci , bo mówią dopiero na usg w 20tyg. Mam czekać do grudnia. Ja sama po zdj twierdzę , że to dziewczynka . Wrzuciłam zdj do odpowiedniego folderu :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć , jestem po prenatalnych . 12t5d data porodu 6 maj :) . Przezierność karkowa prawidłowa , wszystko na swoim miejscu i ładnie widoczne :) . Za kilka dni będą wyniki pappa, gdyby było coś nie tak to mają dzwonić w przeciągu 2 dni. Dzidzia fikała cały czas bardzo aktywna :) . Nie chciała mi powiedzieć płci , bo mówią dopiero na 7sg w 20tyg. Mam czekać do grudnia. Ja sama po zdj twierdzę , że to dziewczynka . Wrzuciłam zdj do odpowiedniego folderu :)
Super gratuluje i trzymam kciuki za wynik pappy.
 
Cześć , jestem po prenatalnych . 12t5d data porodu 6 maj :) . Przezierność karkowa prawidłowa , wszystko na swoim miejscu i ładnie widoczne :) . Za kilka dni będą wyniki pappa, gdyby było coś nie tak to mają dzwonić w przeciągu 2 dni. Dzidzia
fikała cały czas bardzo aktywna :) . Nie chciała mi powiedzieć płci , bo mówią dopiero na 7sg w 20tyg. Mam czekać do grudnia. Ja sama po zdj twierdzę , że to dziewczynka . Wrzuciłam zdj do odpowiedniego folderu :)

Arya cudownie, że wszystko ok :) ja też mam termin na 6.05 :)
 
Boże z rana takie wieści, bardzo mi przykro.

Ja chyba też do 12 tyg dam sobie spokój z forum, non stop tu są jakieś tragedie i ciężko się cieszyć swoim szczęściem po takich inf. Człowiek tylko bardziej się martwi.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć , jestem po prenatalnych . 12t5d data porodu 6 maj :) . Przezierność karkowa prawidłowa , wszystko na swoim miejscu i ładnie widoczne :) . Za kilka dni będą wyniki pappa, gdyby było coś nie tak to mają dzwonić w przeciągu 2 dni. Dzidzia fikała cały czas bardzo aktywna :) . Nie chciała mi powiedzieć płci , bo mówią dopiero na usg w 20tyg. Mam czekać do grudnia. Ja sama po zdj twierdzę , że to dziewczynka . Wrzuciłam zdj do odpowiedniego folderu :)
super!!! ja też mam termin na 6 maja :))))
 
Dzadzi jakaś dziwna ocena mi wskoczyła chyba coś nacisnęłam niechcący :)
Z chęcią zjadłabym kopytka ale nie mam weny na ich robienie :)
P.s nie ogarniam tego telefonu... mąż zbił mi mój i w zastępstwie mam to coś.. jakaś masakra. Co chwilę mi coś przeskakuje
Za mna chodza kopytka od początku ciazy, ale nigdy mi nie wychodza jak u mamy [emoji52] zawsze przesadze z maka i sa gumowe...
Mniam, przepysznie brzmi. U mnie dziś mąż pichci, bo wraca szybciej z pracy. Będzie robił naleśniki z białym serem na słodko. Chodzi za mną krem z dyni. Na któraś jakiś sprawdzony dobry przepis?
Ja dawno temu robilam krem z dyni, gotowalam wloszczyzne, ziemniaki i dynie, dodawalam przyprawy i na koncu blendowalam to wszystko. Mozna tez troche dodac ostrej papryki wtedy jest pikantniejsza...

 
Kurczę ale robicie smaka tymi przepisami....
Ja dalej codziennie rozmawiam z moim porcelanowym przyjacielem, choć widzę lekka poprAwę bo zaczęłam już coś więcej podjadac. Nawet dziś zjadłam normalny obiad :) Dalej strasznie wrażliwa jestem na zapachy i przez to że mało pije miewam migreny. Nie mogę się doczekać aż będzie lepiej :)

W sobotę idę z mężem na usg, mam nadzieję że dowiemy się kto siedzi w środku :)
Jestem w szoku że lekarze nie wpuszczają waszych partnerów, ja zawsze mam mojego przy sobie, a usg nawet w 6 tygodniu i3 dniu miałam normalnie przez brzuch. Też mam tylozgiecie macicy ale jakoś tak bardzo to w badaniu nie przeszkadza :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasztanek - ja dzisiaj miałam apogeum takich rozmow. 3 razy wymiotowałam. Nigdy wcześniej nie zdarzylo mi się tak dużo razy. Zle się dziś czuję :(
 
reklama
Do góry