reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Anik ,bardzo mi przykro. To smutne wieści i obyśmy już takich więcej nie otrzymywały .:( Trzymaj się cieplutko, bardzo Ci współczuję. Będę jutro myślami z Tobą .
 
reklama
Dziewczyny co robiliście żeby wasze dzieci dobrze spały? Mój mały 17mc, prawie od urodzenia wstaje o 5 rano. Mam już dość. Brak mi pomysłów :(. Jestem w ciąży, chciałbym chwilę dłużej pospać i nie ma szans :(. Mój mąż bardzo często wstaje o 5 do pracy. Mały wstaje przed nim i czeka na budzik, jako znak że można wyjść z łóżka.
Próbowałam już wszystkiego, dużo ruchu, dużo na świeżym powietrzu. Ma tylko jedną drzemkę ok 11-12 przez1-1,5godz.
Lekarz twierdzi, że taka jego uroda. Szybko się regeneruje, ale ja nie :(. Nie potrafię spać jak on ma drzemkę, nigdy nie śpię w ciągu dnia bo nie umiem :(.
Może miałyście taki przypadek ze swoim dzieckiem?
 
reklama
anik- :( trzyma się :(
styczniówka- jak się czujesz?
Dziękuję teraz jest dużo lepiej ale te pierwsze dni a zwłaszcza czwartek kiedy miałam zabieg to była dla mnie masakra nie potrafiłam się uspokoić. Niestety miałam małe wsparcie w mężu tzn dla niego po prostu się stało tak bywa a dla mnie to już na zawsze było i jest moje piąte dziecko ja będę i chce o nim pamiętać.
Najgorsze że teraz mi bardzo czegoś brakuje myślę o kolejnym dziecku bo dla mnie coś się już zaczęło miałam już wszytko zaplanowane a teraz zostało to przerwane i jest ogromna pustka. Mąż nie chce wiem że ma rację i mam nadzieję że go zrozumiem ale ten instynkt jest silniejszy.
Postawiłam wszytko po małej sprzedać jak coś zawsze można nowe kupić.
Pozwólcie że będę Was odwiedzać i cieszyć się z wami kolejnymi miłym wiadomościami.
 
Do góry