reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Serio z grzybicą trzeba leżeć w szpitalu?
Ja nienawidzę szpitali.
Chyba bym wyszła na własne żądanie.
Rozważam takie wyjście po cc. Tzn max 2 dni. Więcej nie dam się trzymać.
Bardzo mi siada psychika w szpitalu.

Dziewczyna na indukcję poronienia była na sali z ciężarnymi?!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nienawidzę!Raz czekalam do 23 na wyniki krwi i jak sie okazaly ok to lekarz pozwolil wyjsc wiec maz po 24 po mnie przyjechal.To bylo po poronieniu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie po poronieniu chcieli jeszcze na drugą noc zostawić, bo coś się nie do końca samo oczyściło (nie miałam łyżeczkowania tylko tabletki dopochwowo). Udało mi się ubłagać kolejną dawkę od razu, nie na noc, jak mają w zwyczaju. Kolejne usg o 20. Okazało się ok i mnie wypuścili. Na szczęście.
Ale inną dziewczynę trzymali już dwie doby i chcieli na trzecią zostawić.. Nie zgodziła się. Zażądała łyżeczkowania i wyszła do domu zaraz po nim. Już psychicznie nie dawała rady.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A najgorsze jest to ze taka kobieta która pali, popija i nie wiadomo co jeszcze potem rodzi zdrowe dziecko, a kobieta która dba o siebie itd ma problemy
Spokojnie, odpije się to na ich zdrowiu później, nie pozostanie to bez znaczenia. Problemy z nauką, zachowaniem, rozwojowe. Na pierwszy rzut oka dziecko zdrowe, ale to co będzie działo się układzie nerwowym wyjdzie z czasem. Koleżanka mojej znajomej, dawne czasy paliła fajki oporowo całą ciąże, dziecko urodziło się malutkie, ma problemy skórne, alergię pokarmową i astmę...Wyszło to na jaw w 2 roku życia, to od fajek.
 
Hej. Ale miałam wczoraj zabiegany dzien. I dlugi. Do 1 siedzieliśmy u znajomych, dzisiaj dłużej pospałam :)
Dziewczyna na indukcję poronienia była na sali z ciężarnymi?!
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak ja byłam na wywoływaniu to leżały na sali 3 kobiety w ciąży, z dużymi brzuszkami. Najgorzej jak przychodziła pielęgniarka i sprawdzała, co chwilę bicie serduszek. Zdrzemnełam się pół godziny po zabiegu i od razu pod prysznic i do domu
 
Ja jak byłam w poprzedniej ciąży z zagrożeniem poronienia to byłam ma ginekologii gdzie kobiety po operacjach itp, a porodowka i patologia ciąży była na dole
 
reklama
Cześć:)

U mnie weekend też łóżkowy, a od czasu do czasu przytulam kibelek [emoji37]
Dziś pochłaniam mandarynki jako jedyne jedzenie, ale czuję, że chyba już i tego mi wystarczy.


Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry