reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ja tez uzalezniona od ogorkow.Co drugi dzien sloik.Nie wiem czy do swiat mi wystarczy:)Zjem ale potem zdycham.
Mnie odrzucilo od slodyczy.Wole kapuste,ogorki,pomidory.Mam nadzieje ze tak zostanie bo mniej z ogorkow chyba przytyję:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mi ochoty narobiłyście na ogórka kiszonego ale takiego od mamy nie ze sklepu :)a czy Wiecie może czy lekarz mógł nie zauważyć np, krwiaczka jakiegoś?
 
Też kocham ogórki. Ale nawet bez ciąży.
Teraz za to jem kilogramami pomidory.. Po kilka na raz.

Mam też ogromną ochotę na coś co by było jednocześnie słodkie i kwaśne. Ale nie wiem co..
Miałam słoik dżemu z mirabelek, który idealnie spełniał te warunki, ale już mi się prawie skończył.. Może od mamy wysępię kolejny, ale nie wiem, czy jeszcze je ma.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A brzuch Cie boli?Sex uprawialas?
A jak wygladaja plamienia teraz?
Lez jak najwiecej.Nie podnos ciezkich rzeczy.Nie bierz goracych kąpieli.
A leki Ci pomogły?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Brzuch boli czasami ale bardziej jakby jelita od gazów, nie sexu nie uprawiałam odkąd się dowiedziałam o ciąży. Plamien w chwili obecnej nie mam. chyba właśnie dzięki lekom. Najbardziej dziwiło mnie, że miałam plamienia mimo luteiny dopochwowej (lekarz mówił ze zatrzyma plamienie) a poźniej ten krwotok i skrzep, a tu nagle widać już serduszko. Pogubiłam się już. Najgorsze, że człowiek idzie do lekarza po odpowiedź a lekarz sam nie wie od czego to:(
 
Dziewczyny a czy któraś z was ma klucia brzucha? Juz kiedyś pytałam, ja mam czasem takie sekundowe powtarzające sie klucia, troche jakby chwilowy skurcz, niezbyt bolesne ale nie wiem skad sie to bierze [emoji52] czasem nie mam tego pare dni a jak wraca to mnie tak kilka godzin kluje. lekarza zapomnialam spytac. [emoji29]

 
reklama
Brzuch boli czasami ale bardziej jakby jelita od gazów, nie sexu nie uprawiałam odkąd się dowiedziałam o ciąży. Plamien w chwili obecnej nie mam. chyba właśnie dzięki lekom. Najbardziej dziwiło mnie, że miałam plamienia mimo luteiny dopochwowej (lekarz mówił ze zatrzyma plamienie) a poźniej ten krwotok i skrzep, a tu nagle widać już serduszko. Pogubiłam się już. Najgorsze, że człowiek idzie do lekarza po odpowiedź a lekarz sam nie wie od czego to:(
Lekarze nie chcą w tym terminie rokowac co do przebiegu ciazy.
Jesli ustalo luteinie to prawdopodobnie byl niski poziom progesteronu.
Dlatego teraz jest czysto.To dobry znak.
Prawda jest taka ze jesli mamy poronic to nawet luteina nie pomoze i leżenie.
Duzo dziewczyn plami z roznych powodow: hormonalnych,krwiakow badz lekarz nie znajduje przyczyny.
Teraz musisz duzo odpoczywac i byc dobrej mysli i wytrzymac tydzien[emoji8][emoji8][emoji8]
Wiem ze latwo sie pisze ale uwierz mi ze jak mnie zaczyna bolec brzuch tez panikuję[emoji21]
Wszystko zalezy od gina i jego sprzetu.Mogl przeoczyć.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry