reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

witaj,
spokojnie, nie sposób przez 9 mc uchronić się od przeziębień, lecz się naturalnymi sposobami ale jak byłaś u lekarza i kazał brać antybiotyk to bierz. Chyba duomox brała Jagi, bez obaw :)
 
reklama
witaj,
spokojnie, nie sposób przez 9 mc uchronić się od przeziębień, lecz się naturalnymi sposobami ale jak byłaś u lekarza i kazał brać antybiotyk to bierz. Chyba duomox brała Jagi, bez obaw :)


Tez uważam ze przewlekłe przeziębienie jest gorsze. Skoro przepisał to chyba świadomie o bez potrzeby by nie dał.
 
Odnosnie brania lekow ja tylko dorzuce swoje 3 grosze...
Od miesiaca (tak wiem masakra) mam czerwone gardlo, przepisano mi duomox, nawet go wykupilam. Natomiast po zrobieniu morfologii z rozmazem, crp, wymazu z gardla... w gardle jest czysto. I antybiotyk podobno by nie pomogl - ciezko mi ocenic, bo go nie wzielam.
Ja bym zrobila na Twoim miejscu wymaz + podstawowe badania krwi :)

Ja regularnie podczytuje, ale jakos nie moge zmobilizowac sie do pisania... piszecie o wyprawkach, karmieniach, a ja sie nadzwyczajniej boje, ze przez chorobsko bedzie cos nie tak...
 
Odnosnie brania lekow ja tylko dorzuce swoje 3 grosze...
Od miesiaca (tak wiem masakra) mam czerwone gardlo, przepisano mi duomox, nawet go wykupilam. Natomiast po zrobieniu morfologii z rozmazem, crp, wymazu z gardla... w gardle jest czysto. I antybiotyk podobno by nie pomogl - ciezko mi ocenic, bo go nie wzielam.
Ja bym zrobila na Twoim miejscu wymaz + podstawowe badania krwi :)

Ja regularnie podczytuje, ale jakos nie moge zmobilizowac sie do pisania... piszecie o wyprawkach, karmieniach, a ja sie nadzwyczajniej boje, ze przez chorobsko bedzie cos nie tak...

Nie przejmuj się. Źle myśli ci nie pomogą a mogą zaszkodzić. Trzeba myśleć pozytywnie! Choć wiem ze niekiedy trudno
 
Kurde. Uzależniona jestem od ogórków kiszonych. Normalnie je uwiellbiam, ale powinnam mieć zakaz schodzenia do piwwnicy. Wlasnie zjadlam pół sloika i wypiłam caly sok z ogorkow. Juz wiem, ze będę mieć wzdęcia i ból brzucha. Ale one są taakie pyszneeeee, :(
 
Kurde. Uzależniona jestem od ogórków kiszonych. Normalnie je uwiellbiam, ale powinnam mieć zakaz schodzenia do piwwnicy. Wlasnie zjadlam pół sloika i wypiłam caly sok z ogorkow. Juz wiem, ze będę mieć wzdęcia i ból brzucha. Ale one są taakie pyszneeeee, :(
Fuj hehe :) kiszonych nigdy nie lubiłam ale za to uwielbiałam korniszony a teraz nawet te mnie odrzucają jako chyba jedyny produkt spożywczy bo poza tym wszystko jem bez zmian. A na kolację zaserwowalam sobie zmiksowane maliny, gruszke, jogurt nat, i pokruszonego wafelka kokosowego hihi :)

ckais65gb28rwhsn.png
 
Kurde. Uzależniona jestem od ogórków kiszonych. Normalnie je uwiellbiam, ale powinnam mieć zakaz schodzenia do piwwnicy. Wlasnie zjadlam pół sloika i wypiłam caly sok z ogorkow. Juz wiem, ze będę mieć wzdęcia i ból brzucha. Ale one są taakie pyszneeeee, :(
Ja wczoraj mojego P wysłałam po kiszone do sklepu, przyniósł korniszony. Taką miałam ochotę, że musiał iść jeszcze raz. No i teraz oprócz jabłek jem kanapki z kiszonymi [emoji3]

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamy:) Postanowiłam do Was dołączyć bo może któraś z Was miała taki problem jak ja. Gdy @ sie spóźniała poszłam do swojego gina i okazało się, że ciąża (radość nie do opisania ;)), wówczas stwierdził 5tc, 3 dni później zaczęłam plamić, pojechałam do niego i dam mi Luteine dopochwową 0,1 3x dziennie, plamienia nie ustapiły ale nie było jeszcze akcji serca wiec nie miał jak stwierdzić czy jest ok. Kazał czekać. Dziś rano wstałam (przepraszam za wyrażenie) zalana jak na @. W strachu byłam pewna ze już mojego Aniołka nie będę miała. Ale później krwawienia nie było. Mój lekarz jest na urlopie, więc pojechałam do innego zobaczyć czy to co najgorsze mnie spotkało czy może jest nadzieja. Okazało się, że jest serduszko :)) lekarka mówi, że za wolno bije troszkę bo 118bpm ale, że żyje. Dała mi dodatkowo Duphaston 3x dziennie 2 tabletki, i wizyta za tydzien u mojego lekarza. Czy któraś z Was drogie Panie miała krwawienie/ plamienie a mimo to było wszystko dobrze? Dodam jeszcze, że na "końcu" krwawienia zauważyłam mały skrzepik :( Staram się być dobrej myśli ale nie jest to takie łatwe :(
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy:) Postanowiłam do Was dołączyć bo może któraś z Was miała taki problem jak ja. Gdy @ sie spóźniała poszłam do swojego gina i okazało się, że ciąża (radość nie do opisania ;)), wówczas stwierdził 5tc, 3 dni później zaczęłam plamić, pojechałam do niego i dam mi Luteine dopochwową 0,1 3x dziennie, plamienia nie ustapiły ale nie było jeszcze akcji serca wiec nie miał jak stwierdzić czy jest ok. Kazał czekać. Dziś rano wstałam (przepraszam za wyrażenie) zalana jak na @. W strachu byłam pewna ze już mojego Aniołka nie będę miała. Ale później krwawienia nie było. Mój lekarz jest na urlopie, więc pojechałam do innego zobaczyć czy to co najgorsze mnie spotkało czy może jest nadzieja. Okazało się, że jest serduszko :)) lekarka mówi, że za wolno bije troszkę bo 118bpm ale, że żyje. Dała mi dodatkowo Duphaston 3x dziennie 2 tabletki, i wizyta za tydzien u mojego lekarza. Czy któraś z Was drogie Panie miała krwawienie/ plamienie a mimo to było wszystko dobrze? Dodam jeszcze, że na "końcu" krwawienia zauważyłam mały skrzepik :( Staram się być dobrej myśli ale nie jest to takie łatwe :(
Ja caly czas plamilam nawet do 7 tc ale nie tak jak na @.U mnie raczej bezowe lub takie ciemne ale nie swieza krew.
Czasami jak wiecej sie nadziwgalam lub poprostu przemeczylam.Moze powinnas wiecej odooczywac?Na nawet lezec?
Nie martw się.U mnie juz prawie 11 tc wiec widac ze mozna pomimo plamień.
Duzo kobiet plami ale mimo wszystko z ciaza wszystko ok.
Ale kazde plamienie lepiej nie lekcewazyc i zglaszac lekarzowi.
Nie martw sie[emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry