reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny mam pytanie jak radzicie sobie z mdlosciami? Mdli mnie już kilka dni ze masakra, zjem coś niedobrze mi, nie jem nic jest jeszcze gorzej :/ juz nie wiem co robić..nie mam siły wstać, zająć się moim 3 latkiem, ogarnąć chaty :/w poprzedniej ciąży kompletnie ten problem mnie nie dotyczył dlatego nie wiem co robić.. Pomocy!!
 
Kabanoski też są okej :D

Ja niestety na mdłości nie mam rady, jedyne co mi pomaga to jak zaczyna mnie mdlic to biore łyczka wody niegazowanej, ale nie wiecej bo wtedy gorzej. [emoji37]


Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam zdjęcie, ale troche sie rozmazalo bo nie mogla zrobić. Który to wymiar dzidzi, moze ktoś z was wie ? Bo nie moge tego za bardzo ogarnąć. Mam na dole napis. 1 CRL. 0.60 cm 2d 2.37 cm i
1474916005836.jpg
 

Załączniki

  • 1474916005836.jpg
    1474916005836.jpg
    85,5 KB · Wyświetleń: 214
reklama
Gratulacje blizniakow, bardzo bym chciala uslyszec to od lekarza .

U nas ok, odkad biore magnez brzuch mnie juz nie boli, czasem mdli, ale wiekszosc czasu czuje sie jak na kacu hehe, no i przysypiam za dnia, troche to trudne bo zuza nieprzyzwyczajona do drzemek a jako ze chora to w domu ze mna i troche przysypia ze mna.

A na temat tesciowej tesciowej to powiem tylko ze z mezem urwalismy kontakt bo najzwyczajniej miarka sie przebrala. To co wyprawiala i wyprawia to nadaje sie do trudnych spraw. Zuza tez nie ma z nia kontaktu i na razie sie nie zanosi na zmiane naszego zdania a jej opinia mi wisi.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry