reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
chce :) bo chyba, nie chce do końca życia pracować w przedszkolu. Idę na pedagogikę korekcyjną, będę mogła prowadzić np zajęcia wyrównawcze :) Jakoś dam radę ;)
pewnie ja jak zaszłam w ciąże to żadnego egzaminu nie oblałam. Jakaś większa motywacja:)
no właśnie ;) wiesz, będę na L4 to co mam robić hehe :)
Podyplomówka rok??
 
Hej,
Ja zrobiłam 2 testy i wyszły pozytywnie. Termin niby mam na 16.05. Wizyta u gina mam 19. Boli mnie brzuch, nie pamiętam żebym miała bóle przy pierwszej ciąży ( też majowej). Biorę no- spe ale trochę się martwię czy wszystko ok. Jak u was? Też macie takie dolegliwości?
Piona ;) tez mam termin na 16.05 ;) pierwsza wizyta u gin 20.09
 
hejo :)
Ja też wyprawiłam dzieci do szkoły i przedszkola. Rano odpychała mnie lodówka, jej zapachy...uhhhh
a tak to jest ok. Martwię się trochę tym poziomem progesteronu, ale staram się być dobrej myśli.
Jagi ty bierzesz Dupka, ile razy dziennie? badałaś poziom progesteronu?
pinky sky- ja teraz zaczynam uczelnie ;) kolejne studia[emoji14]dzisiaj jadę zwieść papiery i pewnie kolejny weekend zjazd...
Hej,biore dupka 3x1.
Nie badalam progrsteronu bo mi gin kazal zrobic test na 3 dni przed @ i jesli pozytyw to odrazu dupek.Teraz jak biore to nie ma sensu go robic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry