reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2017

bardzo Cię boli ten brzuch? bo ból brzucha to raczej norma. Mnie pobolewa, najczęściej wieczorem.

Ja też bety nie robiłam tak na własne życzenie, teraz wysłała mnie lekarka więc zrobiła...
 
reklama
bardzo Cię boli ten brzuch? bo ból brzucha to raczej norma. Mnie pobolewa, najczęściej wieczorem.

Ja też bety nie robiłam tak na własne życzenie, teraz wysłała mnie lekarka więc zrobiła...


Nie ma tragedii. Tak ja bym miała 2 dzień okresu. W ciągu dnia pobolewa ale nie tak żeby się zwijac z bolu. 4 lata minęły od ostatniej ciąży i nie mogę sobie przypomnieć poczatkow. Nie zmienia faktu że się martwię bo byłam u ginekologa w poniedziałek i nie widział jeszcze ciąży, bo to moglobyć za wcześnie (ok 5 tydzien). Mam przyjść 19. Martwię się czy wszystko w porządku i się zagniezdzilo w dobrym miejscu.
 
Cześc dziewczyny :)
Mam na imię Ula, termin porodu mam na 15 maja, mam juz 3letnią corcie Emilke i od niedawna Was podczytuje, aaaaale postanowilam sie ujawnic :)
Wizyta u pani dr w przyszly wtorek 17.30
Teraz tylko oby dzidzius był silny, odczuwam codziennie mdłosci, piersi i delikatnie zapachy - czyli wlasciwie zaczyna sie podobnie jak w ciazy z Emisią

Mamą ktore juz slyszaly serduszka serdecznie gratuluje
Za wszystkie trzymam kciuki
 
to i tak szybko kazał Ci przyjść. A brzuch tak może boleć, powiedź o tym lekarzowi.

Słuchajcie, odebrałam wyniki hormonu. Są niższe niż tydzień temu. Tydzien temu był 55,37 a teraz, 47,58....
Ale pani, która pobierała mi krew i zobaczyła, że to hormony powiedziała, że trochę późno na pobór, że lepiej rano...No nic, zobaczymy co mi lekarka napisze jutro.
 
My dopiero wstajemy ;)Zaraz muszę iść robić kanapki do szkoły i śniadanie dla całej czwórki ;-) ;)
Na razie rano jest ok ale lada dzień pewnie się zacznie u mnie to tak koło 7tc się zaczynało.
 
My dopiero wstajemy ;)Zaraz muszę iść robić kanapki do szkoły i śniadanie dla całej czwórki ;-) ;)
Na razie rano jest ok ale lada dzień pewnie się zacznie u mnie to tak koło 7tc się zaczynało.
ja wstaje 5.30 i tylko czekam na sobotę :p chociaż wydaje mi się lepiej niż w poprzedniej. Wtedy 8 uczelnia 11 powrót kima 12 uczelnia 16 kima 18 połaziłam kima 22 pouczyłam się kima buahhaha

Dziś rozpoczynam 8 t
 
Ostatnia edycja:
hejo :)
Ja też wyprawiłam dzieci do szkoły i przedszkola. Rano odpychała mnie lodówka, jej zapachy...uhhhh
a tak to jest ok. Martwię się trochę tym poziomem progesteronu, ale staram się być dobrej myśli.
Jagi ty bierzesz Dupka, ile razy dziennie? badałaś poziom progesteronu?
pinky sky- ja teraz zaczynam uczelnie ;) kolejne studia :p dzisiaj jadę zwieść papiery i pewnie kolejny weekend zjazd...
 
hejo :)
Ja też wyprawiłam dzieci do szkoły i przedszkola. Rano odpychała mnie lodówka, jej zapachy...uhhhh
a tak to jest ok. Martwię się trochę tym poziomem progesteronu, ale staram się być dobrej myśli.
Jagi ty bierzesz Dupka, ile razy dziennie? badałaś poziom progesteronu?
pinky sky- ja teraz zaczynam uczelnie ;) kolejne studia :p dzisiaj jadę zwieść papiery i pewnie kolejny weekend zjazd...
Ale Ci się chce. Ja ze dwa lata temu miałam zryw że może jeszcze bym postudiowała a teraz już chyba nie. Za daleko mi.
 
reklama
chce :) bo chyba, nie chce do końca życia pracować w przedszkolu. Idę na pedagogikę korekcyjną, będę mogła prowadzić np zajęcia wyrównawcze :) Jakoś dam radę ;)
 
Do góry