reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Ile mialas w pn a ile dzisiaj?Jakie masz normy podane na wyniku w labolatorium?
Jak sie czujesz?
Moze faktycznie jedz na IP i popros o usg.
Podobno od wartosci 1200 beta zwalania...



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
W pon 595, a dzis 1490.. Wiec niby w normie. Przed momentem moja gin mi odpisala, ze juz od teraz beta bedzie zwalniac i przyrastac wolniej.. Wiec licze na to, ze po prostu panikuje!!! Mysle, ze musze sie uspokoic.. Inaczej mnie wywalicie z grupy :p

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie co dziewczyny dzisiaj na majtkach zauważyłam mala kropeczke krwi ale to było rano do tej pory nic, wizyta dopiero we wtorek.. martwię się
 
Wiecie co dziewczyny dzisiaj na majtkach zauważyłam mala kropeczke krwi ale to było rano do tej pory nic, wizyta dopiero we wtorek.. martwię się
Może to tylko obtarcie podejrzewam że większość z Was korzysta teraz trzy razy więcej z toalety i te wasze są tak poobcierane od sprawdzania ;) myślę że jakby coś się działo to byłoby co raz więcej a nie brak zupełny będzie dobrze :sorry:
 
Ale mądrze piszesz. Jesteś taką ostoją spokoju i dzielisz się nią z nami. Ja mimo wszystko też staram się nie panikować a czytając Twoje posty jeszcze bardziej się uspokajam :-)
Dziękuję za miłe słowa :) pewnie za chwilę ja się będę tu żalić jak zaczną mi się mdłości jak w ostatniej ciąży brr:szok:
 
reklama
Hej,
Ja zrobiłam 2 testy i wyszły pozytywnie. Termin niby mam na 16.05. Wizyta u gina mam 19. Boli mnie brzuch, nie pamiętam żebym miała bóle przy pierwszej ciąży ( też majowej). Biorę no- spe ale trochę się martwię czy wszystko ok. Jak u was? Też macie takie dolegliwości?
 
Do góry