reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Hello,

Umówiłam się na pierwszą wizytę.
Za 2 tygodnie.
To będzie 6t i 4d. Myślicie, że jest szansa na serduszko? Mój gin daje skierowanie tylko na 3 usg w trakcie ciąży.. Teraz się zapisałam od razu z własnej inicjatywy na usg przed wizytą (na wizycie nie robi). Mam nadzieję, ze mi potem da skierowanie, inaczej będę musiała zapłacić za to usg (chodzę prywatnie, ale w ramach ubezpieczenia z pracy męża).

Jeszcze dwa tygodnie czekania....
Objawów ciąży na razie brak i wkręcam sobie różne historie..
 
Hello,

Umówiłam się na pierwszą wizytę.
Za 2 tygodnie.
To będzie 6t i 4d. Myślicie, że jest szansa na serduszko? Mój gin daje skierowanie tylko na 3 usg w trakcie ciąży.. Teraz się zapisałam od razu z własnej inicjatywy na usg przed wizytą (na wizycie nie robi). Mam nadzieję, ze mi potem da skierowanie, inaczej będę musiała zapłacić za to usg (chodzę prywatnie, ale w ramach ubezpieczenia z pracy męża).

Jeszcze dwa tygodnie czekania....
Objawów ciąży na razie brak i wkręcam sobie różne historie..
A kiedy mialas ostatnia @?
Chyba mam podobnie, tez ide za 2 tyg, tzn jutro bede dzwonic sie umowic na ostatnia srode miesiaca

Edit: dzis lekarz powiedział ze 2 tyg po terminie @powinno byc widac, czy wlasnoe coa po 6 tyg
 
Miałam 1 bezzarodkową i 1 biochemiczną. Diagnoza trwała wiele miesięcy, od lekarza do lekarza, wielu kazało po prostu próbować. Nie było się do czego przyczepić, punktem zaczepienia była mutacja MTHFR, dlatego biorę wyższą dawkę kwasu foliowego i clexane+acard. Euthyrox, żeby utrzymać tsh poniżej 2. Rozumiem Cię doskonale, bo też żyję w napięciu, tłumaczę sobie, że to nie pomoże, wręcz przeciwnie, dużo się modlę i jestem dobrej myśli, jednak ten niepokój o dziecko chyba jest nieunikniony. Nawet chodząc do toalety z napięciem patrzę na papier, żeby tylko nie pojawiło się plamienie ani nawet malutka kropeczka...
A ja mam brudzenie ale lekarz ktory jest bardzo dobry w okolicy jak wyjal usg i zobaczyc kolor na sprzecie to powiedzial ze jesli taki kolor to nie mam sie martwic.Takie kolor kest poniewaz stara krew sie utlenia.Ufam mu ale co w glowie siedzi to juz nikt nie wie..
Teraz czekamy na serduszka a za chwile bedziemy porownywac NT i znow bedzie panikac:( Tak juz chyba do rozwiazania
Mam L4 wiec wiecej czasu na czytanie roznych artykulow...nie zawsze tych pozytywnych.
A kariotypy wasze robilas?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kiedy mialas ostatnia @?
Chyba mam podobnie, tez ide za 2 tyg, tzn jutro bede dzwonic sie umowic na ostatnia srode miesiaca

Edit: dzis lekarz powiedział ze 2 tyg po terminie @powinno byc widac, czy wlasnoe coa po 6 tyg

12. 08 miałam @.

Poprzednią ciążę poroniłam. Zarodek przestał się rozwijać w 6 tygodniu, dlatego teraz muszę coś zobaczyć, żeby uwierzyć, że jestem w ciąży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry