reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Super :) kurde dziwne, że u ciebie już wszystko widqc, termin miesiączki miałyśmy ten sam, chyba że mi się coś poprzestaeialo. A który tc według usg?

Według usg to 4 tyg i 1 dzien doktor sam był w szoku , ze widac juz nawet pęcherzyk ale jest malutki ale jest [emoji7][emoji173]️ wstrzymaj sie jeszcze ze dwa tygodnie i wtedy na pewno cos bedzie widac . Ja juz nie moge sie doczekać aż zobacze zarodek [emoji33][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja zmykam. Okazało sie że po tym brązowym plamieniu pojawiła sie czerwona krew. Wiedziałam co to oznacza, lekarz potwierdził, że doszło do poronienia. W każdym razie życzę Wam spokojnych, bezproblemowych ciąż, łatwych porodów i cudownych dzieciaczków. Trzymajcie się ciepło pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro. [emoji17] Nie wiem co więcej napisać.. To niesprawiedliwe. Trzymajcie się.


 
Dziewczyny ja zmykam. Okazało sie że po tym brązowym plamieniu pojawiła sie czerwona krew. Wiedziałam co to oznacza, lekarz potwierdził, że doszło do poronienia. W każdym razie życzę Wam spokojnych, bezproblemowych ciąż, łatwych porodów i cudownych dzieciaczków. Trzymajcie się ciepło pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się daguśka, kolejny cykl będzie Twój:))
 
Wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza? no nie :) Słuchajcie przespałam całą noc, od 23 do prawie 6 hahaha bez przerwy :) ale przed 6 jak wstałam siku to strasznie mnie mdliło, wróciłam do łóżka, poleżałam i myślałam co zjeść....już jem śniadanie :p a u mnie śniadanie rano, zaraz po wstaniu NIDY się nie zdarza...ja mogę przez 3h od wstania nic nie jeść....a tu wilczy głód...już nawet myślę o obiedzie hahah

Ja już po wizycie u lekarza. Trochę żałuję, że tam poszłam.. no ale na USG nic nie widać. Widać jedynie ciałko żółte i to, że macica podzieliła się na dwie części i być może w jednej z nich rozwija się ciąża, ale nie wiadomo. Dostałam skierowanie na badanie hormonów i tyle. Dodatkowo wyszło, że mam torbiel na jajniku pierwszy raz w życiu....

korek a który to tydzień? na pewno wszystko się dobrze rozwinie, zobaczysz :)
 
Hej dziewczyny :)
Jesteście niesamowite z tym pisaniem od mojego ostatniego wpisa wyklikałyście ponad 20 stron ;) czytam was ale z pisaniem czasem jest gorzej przy moich rozrabiakach:p
Ja w tej ciąży jestem bardzo rozkojażona aaa w czwartek idąc do przedszkola zapomniałam zamknąć dom tyle szczęścia że mój A wcześniej kończył prace bo Ja jeszcze na miasto poszłam a tak chata była otwarta 1h ale wiecie ile szczęścia mieliśmy że nikt nam nie wlazł :surprised: a wczoraj zapomniałam portfela w sklepie:zawstydzona/y: tyle szczęścia że sklep blisko domu to jeszcze nie zdążyłam wejść do domu i poczułam że torebka za lekka jest :unsure: takiej energi dostałam że biegłam z wózkiem do tego sklepu :oo: To dopiero początek ciąży a mnie już traci się racjonalne myślenie i włącza mi się ciążowe zaćmienie mózgowe :errr:
To tyle moich dwódniowych przygód :)

daguska84 bardzo mi przykro Twojej straty,oby najbliższy Twój cykl okazał się owocny.

Miłej soboty życzę ;)
 
Wczoraj ostatnia, dzisiaj pierwsza? no nie :) Słuchajcie przespałam całą noc, od 23 do prawie 6 hahaha bez przerwy :) ale przed 6 jak wstałam siku to strasznie mnie mdliło, wróciłam do łóżka, poleżałam i myślałam co zjeść....już jem śniadanie[emoji14]a u mnie śniadanie rano, zaraz po wstaniu NIDY się nie zdarza...ja mogę przez 3h od wstania nic nie jeść....a tu wilczy głód...już nawet myślę o obiedzie )

Zazdroszczę. Ja nawet patrzęc nie moge na jedzenie, mdłości jako takich nie mam ale musze sie zmuszac do jedzenia :/


 
Trzymaj się daguśka, kolejny cykl będzie Twój:))

Hej dziewczyny :)
Jesteście niesamowite z tym pisaniem od mojego ostatniego wpisa wyklikałyście ponad 20 stron ;) czytam was ale z pisaniem czasem jest gorzej przy moich rozrabiakach:p
Ja w tej ciąży jestem bardzo rozkojażona aaa w czwartek idąc do przedszkola zapomniałam zamknąć dom tyle szczęścia że mój A wcześniej kończył prace bo Ja jeszcze na miasto poszłam a tak chata była otwarta 1h ale wiecie ile szczęścia mieliśmy że nikt nam nie wlazł :surprised: a wczoraj zapomniałam portfela w sklepie:zawstydzona/y: tyle szczęścia że sklep blisko domu to jeszcze nie zdążyłam wejść do domu i poczułam że torebka za lekka jest :unsure: takiej energi dostałam że biegłam z wózkiem do tego sklepu :oo: To dopiero początek ciąży a mnie już traci się racjonalne myślenie i włącza mi się ciążowe zaćmienie mózgowe :errr:
To tyle moich dwódniowych przygód :)

daguska84 bardzo mi przykro Twojej straty,oby najbliższy Twój cykl okazał się owocny.

Miłej soboty życzę ;)
Ja też jestem zakręcona, strasznie, zanik mózgu;) I jeszcze do tego dzisiaj mnie mdli.

Zazdroszczę. Ja nawet patrzęc nie moge na jedzenie, mdłości jako takich nie mam ale musze sie zmuszac do jedzenia :/


Ja zmuszac się nie muszę ;) mdłości mam jak jestem głodna
 
reklama
U mnie też mdłości ciąg dalszy oraz od wczoraj wieczora ból głowy, nie wiem co na ból głowy pomoże? Zimne okłady nie działają, zjadłam Jajecznice, bo wczoraj ostatni posiłek to naleśniki na obiad, na mięsko kompletnie nie mam ochoty, kurcze nie wiem czy te objawy się tak nasilily po luteine?
Tyle miałam zaplanowane na dzisiejszy dzień, głównie sprzątania no ale kiedyś to trzeba zrobić a ja z łóżka wstać nie mogę

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry