reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Zazdroszczę wam dziewczyny tych l4. Ja chodze jak zombie. Weekend przelezalam w lozku i bylo mi taaaak dobrze, mimo ze zwykle nie umiem na miejscu usiedziec 5 min.
U mnie nie ma podstaw do l4 zresztą w niemczech nie daja tak chetnie jak w polsce. Ledwo wytrzymuje w pracy, odliczam kazda minute :(

Kochana ja też mieszkam w DE, planuje dopracować przynajmniej do końca roku. Zresztą jak sie dowiedzą to pewnie mnie zwolnią bo mam na okres próbny do 31 marca ;(
Co do jedzienia, zjadłam dwie porcje objadu, koktajl z selera i jeszcze bym coś wszamała
 
reklama
Małe dziecko lepiej znosi 20 godz samochodem niż kilkuletnie. Śpi i wstaje na mleczko. :) My jechaliśmy 24h bo częste przerwy na tulanko z małym i chwilka relaksu. Mały przejechał w obie strony, spiąć cały czas. Starszy marudzi ;). Zawsze można polecieć samolotem, szybko i sprawnie na miejscu. My w przyszłym roku chyba zrobimy Grecję - Cypr bo tak się zbieramy. Mąż ma sentyment bo pracował tam kilka mc po studiach :). Zobaczymy jak będzie i czy nowy członek rodziny będzie taki grzeczny żeby z nim podróżować :) ;)

Dziewczyny czy ten fenibion- to witaminy ciążowe? I czy po nim nie rosną duże dzieci? Bo coś mi się kojarzy, że na innym wątku gin kazał odstawić jak nie chce mieć 5kg noworodka? Brałyscie go wcześniej i było ok? Bo jak tak to kupię sobie w pl:)
Ps.nie chce 5kg siłami natury hihi ;]
Masz racje-maluch zniesie lepiej niz starsze:)
Bedziemy myslec jak maluchy przyjda na swiat.
Ja narazie stawiam na Europe:)
Byle zdrowe sie urodzily:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam do morza północnego 5min spacerem przez park. Woda zimna jak w polskim Bałtyku, bo powstałe z połączenia kanału La Manche i morza północnego. Kolor wody super, ale temperatura nie :). W tym roku tylko 2 razy weszłam do wody ;)
 
No niestety w niemczech pracodawca nie ma obowiązku przedłużac umowy jak w polsce. Ja na szczęście mam na czas nieokreślony ale mam zamiar pracowac dopóki bede mogla.

 
Mamuski czy ktoras bierze zastrzyki w brzuch?Jak sie czujecie?Ja biore od pn i od wt brzuch mi sie znacznie powiekszyl jakby opuchniety:(
Czuje jakby dyskomfort jakby przejedzenie po swietach:)Ale wiem ile jem i nie moge powiedziec ze sie objadam.
Nie wiem czy to czasami woda sie nie zatrzymuje w organizmie?
Musze zapytac lekarza...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi woda bo mój brzuch też puchnie mimo że staram się nie objadać (mimo chęci objadania ;)). Gdzieś czytałam na ten temat.
 
Jagi woda bo mój brzuch też puchnie mimo że staram się nie objadać (mimo chęci objadania ;)). Gdzieś czytałam na ten temat.
A co poradzic na ta wode?Wiecej wody pic?Gdzies czytalam o pokrzywie..
A ty co wyczytalas?
Nie jem duzo wiecej niz wczesniej a nawet uwazam zdrowiej i bez slodyczy i mam bardzo wzdety brzuch:(Nawet powiem ze mnie boli tak jak bym żarła na potege:( (bym sorry za wyrazenie)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Mamuski czy ktoras bierze zastrzyki w brzuch?Jak sie czujecie?Ja biore od pn i od wt brzuch mi sie znacznie powiekszyl jakby opuchniety:(
Czuje jakby dyskomfort jakby przejedzenie po swietach:)Ale wiem ile jem i nie moge powiedziec ze sie objadam.
Nie wiem czy to czasami woda sie nie zatrzymuje w organizmie?
Musze zapytac lekarza...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jagi, też mam obolały brzuch od tych zastrzyków i trochę właśnie opuchnięty. Boję się, że zaraz nie będzie miejsca gdzie kłuć. Pozatym pełno siniaków, ale ja się kuje od 20 sierpnia (od pozytywnego testu). Pozatym brzuch czasem puchnie od Glucopage (ogólnie od metki).
 
Szczerze mówiąc nawet nie chce. Mam fajna prace, moge siedzieć kiedy chce, mam też fajnego szefa i nie chce mu tego robic a wiem ze bylby problem gdybym poszla wiec jakos daje rade. Co prawda nic mi sie takiego nie dzieje ale jestem taaaaka zmeczona caly czas i spiaca :( nie mam ochoty na nic, tylko bym leżała i spala...

Mam to samo. Teraz drzemki w ciągu dnia obowiązkowe. Tylko ja na L4. Poza tym mam zakaz na wszystko, nie tylko prace. Dziś zjadłam cały słoik ogórków kiszonych, mimo, że normalnie ich nie jem.
 
reklama
Do góry