reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Hej, tu stara pierwiastka :) do tej pory matka psom, od dzisiejszych dwóch kresek, które pojawiły się w 3 sekundy, przyszła matka innego ssaka. Nic nie wiem, więc czytam wszystko (no prawie, bo te sto stron jednak poraża) i mogę zadawać naiwne pytania, np. musiałam wyguglać, co to beta :) teoretycznie termin na 06.05. - w piątek idę do gina sprawdzić, czy to nie żart. ZdechłaKura, Ty musisz kupić suszarkę a ja chyba mieszkanie, bo nie widzę przestrzeni na łóżeczko :D pozdrawiam wszystkie Matki, co w weekend majowy będą czilować w szpitalu!
Hej psiaro. Ja tez jestem psiara i tez do tej pory matkowalam psom, nawet byl w planach kolejny czterolap ale wyglada na to ze najpierw w kolejce będzie dzieciak :) tez musze zmienic mieszkanie bo mimo ze mam niemaly metraz to miejsca na pokoj dzieciecy nie ma. Na łóżeczko w sypialni sie znajdzie, ale na dluzsza mete trzeba sie przeprowadzic :(

 
reklama
Dziewczyny, zapraszam do 21 wieku. Dźwięku suszarki, odkurzacza czy co tam cieszy malucha puszcza się z aplikacji w telefonie. Taniej, mniej prądu potrzeba i mniejsza szansa na podpalenie mieszkania jeśli szum podziała nie tylko na dziecko ale i na niewyspana matkę :-).
PS. Mam taki egzemplarz dziecka, że nie wiem co to jest zarwana noc, a od drugiego miesiąca po porodzie przesypialam od 11 do 7 bez żadnej pobudki. Teraz od dawna kładziemy ja spać o 19 i widzimy dopiero o 7 rano. Nie musi być strasznie, choć może oczywiście. Mam nadzieję powtórzyć szczęśliwe losowanie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamy :)
Ja też jestem psiara....w sumie to psiara i kociara. Lubię zwierzynę ;)
Co do suszarek u nas zdała egzamin, ale nie pamiętam przy którym dziecku :p Odkryliśmy też okap w kuchni, fajnie szumi, stawia się dziecko w wózku i z głowy.
A nowości to teraz sporo, jakieś misie szumisie, cuda na kiju ;)
Od ostatniej ciąży minęło 5 lat, od pierwszej 10, muszę się uaktualnić w temacie ;)

Byłam dzisiaj z dzieciakami na 1 urodzinach mojego bratanka, w sali zabaw, średnia wieku dzieci to rok....Już widziałam oczami wyobraźni jak będę miała wesoło w domu :p
 
Dziewczyny, zapraszam do 21 wieku. Dźwięku suszarki, odkurzacza czy co tam cieszy malucha puszcza się z aplikacji w telefonie. Taniej, mniej prądu potrzeba i mniejsza szansa na podpalenie mieszkania jeśli szum podziała nie tylko na dziecko ale i na niewyspana matkę :-).
PS. Mam taki egzemplarz dziecka, że nie wiem co to jest zarwana noc, a od drugiego miesiąca po porodzie przesypialam od 11 do 7 bez żadnej pobudki. Teraz od dawna kładziemy ja spać o 19 i widzimy dopiero o 7 rano. Nie musi być strasznie, choć może oczywiście. Mam nadzieję powtórzyć szczęśliwe losowanie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Boże szczesciara z Ciebie !!! Mój syn ma skończone 13 miesięcy i jak do tej pory dał mi przespać ciągiem 7 godzin 3 razy od kad jest z nami :) dlatego też od miesiąca przystalismy się karmić piersią bo podobno po mleku dzieci dłużej śpią..... Dla nas norma było od 4 do 6 pobudek w nocy, a po szczepieniu lub przy zabkowaniu wstawal co 45 minut ;(


A dźwięki z telefonu nie dzialay na niego, suszarka ok , ale jak wylaczalam to się budzil to samo z odkurzzaczem. Najlepszy był okap w kuchni , zawsze dziala ;) i polecam projektor z Fisher Price akwarium ma super szumy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
o tak, zapomniałam o Fisher Price! my mieliśmy karuzelę i miała też takie mega super szumy! Uspokajało to Martynkę bardzo, bardzo....będę musiała sobie sprawić taką karuzelę....chyba komuś ją oddaliśmy:cool2:
 
Hejka, mam nadzieję że mogę się przyłączyć? Termin mam na 13maja. Wizyta dopiero w przyszłym tygodniu... A do tej pory 3x beta. 14dpo-135, 16dpo-313 i 20DPO-1673. Biorę Euthyrox, Glucophage (nie pękały pęcherzyki), luteinę. Jestem mamą osmioletniego Stasia. Półtora roku temu poroniłam, potem pojawiła się torbiel jajnika endometrialna, to chyba ona blokowała zajście, bo po operacji 4cykle brałam piguły anty i w pierwszym cyklu po odstawieniu udało się :-)
 
Hejka, mam nadzieję że mogę się przyłączyć? Termin mam na 13maja. Wizyta dopiero w przyszłym tygodniu... A do tej pory 3x beta. 14dpo-135, 16dpo-313 i 20DPO-1673. Biorę Euthyrox, Glucophage (nie pękały pęcherzyki), luteinę. Jestem mamą osmioletniego Stasia. Półtora roku temu poroniłam, potem pojawiła się torbiel jajnika endometrialna, to chyba ona blokowała zajście, bo po operacji 4cykle brałam piguły anty i w pierwszym cyklu po odstawieniu udało się :-)
Gratuluję... Ja również termin 13-go maja :-)
 
Hejka, mam nadzieję że mogę się przyłączyć? Termin mam na 13maja. Wizyta dopiero w przyszłym tygodniu... A do tej pory 3x beta. 14dpo-135, 16dpo-313 i 20DPO-1673. Biorę Euthyrox, Glucophage (nie pękały pęcherzyki), luteinę. Jestem mamą osmioletniego Stasia. Półtora roku temu poroniłam, potem pojawiła się torbiel jajnika endometrialna, to chyba ona blokowała zajście, bo po operacji 4cykle brałam piguły anty i w pierwszym cyklu po odstawieniu udało się :-)
Espera witaj. Ja też biorę euthyrox na tarczycę mam niedoczynność i hashimoto. Teraz masa dziewczyn choruje na tarczycę, plaga po Czarnobylu ;)
Jak się czujesz, jakieś objawy ciążowe? ☺

Spakowana, nie lada wyzwanie muszę spakować się i na Polskę i Malagę :) . Mały wykapany i mam nadzieję, że zaraz pójdzie spać. Po takim pracowitym dniu marzy mi się kieliszek wina...pychota, kocham wino ;) .
No ale cóż o czymś trzeba marzyć. Szkoda mi tych kolorowych drinków na urlopie, mój mąż to się dobrze ustawił :D:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Espera witaj. Ja też biorę euthyrox na tarczycę mam niedoczynność i hashimoto. Teraz masa dziewczyn choruje na tarczycę, plaga po Czarnobylu ;)
Jak się czujesz, jakieś objawy ciążowe? [emoji5]

Spakowana, nie lada wyzwanie muszę spakować się i na Polskę i Malagę :) . Mały wykapany i mam nadzieję, że zaraz pójdzie spać. Po takim pracowitym dniu marzy mi się kieliszek wina...pychota, kocham wino ;) .
No ale cóż o czymś trzeba marzyć. Szkoda mi tych kolorowych drinków na urlopie, mój mąż to się dobrze ustawił :D:p
Udanego urlopu :)
Mój mąż też wiedział co robi, a miało być troszkę inaczej ;) my w poniedziałek lecimy na Teneryfe i dopiero tam mieliśmy się starać o naszą dzidzie :)

Miało być winko wieczorem itp...... Ale za to już w maju nasz babelek będzie z nami ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry