reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny od paru dni cierpię na bezsenność:(Zasnen o 2 w nocy a budze sie 5 i koniec.A potem caly dzien jak zombi chodze

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo, ta noc I tak byla spoko mimo ze zasnelam po 2 h przewalania sie ale jak zasnelam tak spalam 5,30h bez perzerwy! Potem do rana to juz takie czuwanie...

Daguska_dzwon I dawaj znac.
 
reklama
Dziewczyny a w którym tygodniu ciąży jesteście? Bo według terminu mojej ostatniej miesiączki to jestem w 6tc a według bety 3-4 tydzień. Zastanawiam się nad tym, żeby pójść do lekarza ponieważ od 1 października chcę iść na L4 i chciałabym, żeby mi potwierdził, że cokolwiek widzi abym mogła szefową uprzedzić i znalazła kogoś na moje miejsce

Ja dziś jestem 6t0d więc zaczynam 7 tydzień :) Tydzień temu w sobotę miałam taki wynik bety:

HCG
10393,3mUI/ml
Ciąża:
0,2-1 tydzień: 5-50
1-2 tydzień: 50-500
2-3 tydzień: 100-5000
3-4 tydzień: 500-10000
4-5 tydzień: 1000-50000
5-6 tydzień: 10000-100000
6-8 tydzień: 15000-200000
2-3 miesiąc: 10000-100000
Kobiety niebędące w ciąży: <2

Więc mniej więcej się zgadza ale do lekarza idę 14.09 więc dopiero wtedy zobaczę czy się nakłada czy młodsza ciąża:)
 
Ja się obudziłam dzisiaj z brązowym plamieniem. Czekam jak na szpilkach do 8 i dzwonię do lekarza żeby mnie dzisiaj przyjął


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Ci cos napisze...Ja caly czas mam brazowe plamienia i lekarz sie kazal nie martwic.Biore leki,oszczedzam sie.
Nie martw sie.
Pewnie masz wahania progesteronu i dlatego plamisz.Bierzesz cos?Ktory tc?
Odezwij się po wizycie.
Witaj w klubie :) niestety w 1 ciąży miałam to samo..... zasnąć nie mogę, a jak już mi się uda to zaraz się budzę bo muszę skorzystać z wc i tak w kółko :( i do tego mój mały jeszcze się budzi na butlę....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo, ta noc I tak byla spoko mimo ze zasnelam po 2 h przewalania sie ale jak zasnelam tak spalam 5,30h bez perzerwy! Potem do rana to juz takie czuwanie...

Daguska_dzwon I dawaj znac.
To chyba hormony nie daja nam spać:)
Ja się obudziłam dzisiaj z brązowym plamieniem. Czekam jak na szpilkach do 8 i dzwonię do lekarza żeby mnie dzisiaj przyjął


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Ci cos napisze...Ja caly czas mam brazowe plamienia i lekarz sie kazal nie martwic.Biore leki,oszczedzam sie.
Nie martw sie.
Pewnie masz wahania progesteronu i dlatego plamisz.Bierzesz cos?Ktory tc?
Odezwij się po wizycie.



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Martwię sie bo jest sporo tego brązowego krwawienia. Nic nie biorę, choć w pierwszej brałam cały czas duphaston. Trochę panikuje ale nie ma co trzeba wziasc się w garść


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry