reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Mam nadzieję :( ja mam tylko takie pojedyncze klucia. Lekarz kazal dzwonic jak będę miala jakies bole. Ale musialabym w takim razie codziennie dzwonić...


Jeśli są to pojedyncze bóle o takim nasileniu jak przy okresie to jest ok. Niebezpieczny jest mocny ból oraz skurcze. Ja bym dla pewności zadzwoniła do lekarza i upewniła sie że tak moze być


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po zrobieniu testu w nocy mialam silny ból, ale taki typowy jak przed okresem, no i ze stresu nie moglam spac. Teraz mam lekkie pobolewania, takie jakby na owulacje
 
mnie raz boli bardziej, raz mniej, są chwile, że wg nie boli...czasami coś zakuje ale nie mocno, myślę, że w granicach normy.
 
Dziewczyny a w którym tygodniu ciąży jesteście? Bo według terminu mojej ostatniej miesiączki to jestem w 6tc a według bety 3-4 tydzień. Zastanawiam się nad tym, żeby pójść do lekarza ponieważ od 1 października chcę iść na L4 i chciałabym, żeby mi potwierdził, że cokolwiek widzi abym mogła szefową uprzedzić i znalazła kogoś na moje miejsce
 
Dziewczyny a w którym tygodniu ciąży jesteście? Bo według terminu mojej ostatniej miesiączki to jestem w 6tc a według bety 3-4 tydzień. Zastanawiam się nad tym, żeby pójść do lekarza ponieważ od 1 października chcę iść na L4 i chciałabym, żeby mi potwierdził, że cokolwiek widzi abym mogła szefową uprzedzić i znalazła kogoś na moje miejsce
Ja dzisiaj 6tc3d ale na usg juz lekarz powiedzial ze ciaza jest mlodsza.Ide 12.09 w pn i to bedzie albo w tą albo w tamtą.Ja sie beta nie sugeruje bo i mnie w diagnostyce jest dziwny zakres norm np od 1000-28 000 to 4-5 tc

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg om 5t5d, wg tego co widziala lekarka na usg ciąża młodsza, jakiś 5tc. Z bety wychodzi 5 tc, zobacze 15.09 co się zmieniło.
 
Dziewczyny od paru dni cierpię na bezsenność:(Zasneno 2 w nocy a budze sie 5 i koniec.A potem caly dzien jak zombi chodze

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w klubie :) niestety w 1 ciąży miałam to samo..... zasnąć nie mogę, a jak już mi się uda to zaraz się budzę bo muszę skorzystać z wc i tak w kółko :( i do tego mój mały jeszcze się budzi na butlę....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry