reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi, jak masz takich namolnych znajomych to już pod koniec ciąży, daj jasny komunikat. Niech się nie gniewają, ale gdy Ty i dzidzia będziecie gotowi to dacie znać. A tak wcześniej zero odwiedzin, bo to czas tylko dla najbliższych i reszta niech to uszanuje. Myślę, że każdy zrozumie i poczeka :).
U nas problemu z odwiedzinami nie ma, za daleko mieszkamy a znajomi nie przychodzą bez uzgodnienia.

A propos jak długo po porodzie byliście w szpitalu? Mnie po 3 godz już wypisywali a po 4 byłam w domu. Urodziłas, dobrze się czujesz to do domu ;) . Moja mama i teściowa były zalamane jak zadzwoniły po porodzie a ja w domu :szok:.
W UK niestety tak jest że po naturalnym porodzie wykopuja już po kilku godzinach bo musza zwolnić miejsce dla następnej kobitki :) Ja po CC wychodziłam po 3 dobach gdzie w Pl trzymaja z tydzień.
 
reklama
Dziewczyny wyszlam z apteki i babka mnie zalamala:(
Prosze to pilnie zglosic lekarzowi bo bedzie mialo dziecko badanie sluchu czy nie jest gluche!:(( to mnie pocieszyla
Kur....mać:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wyszlam z apteki i babka mnie zalamala:(
Prosze to pilnie zglosic lekarzowi bo bedzie mialo dziecko badanie sluchu czy nie jest gluche!:(( to mnie pocieszyla
Kur....mać:(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Co za głupia baba i nieprofesjonalna :no: Moja droga Ja w poprzednich ciażach miałam opryszczki i to po kilka razy,chłopaki słysza i sa zdrowi. Badanie słuchu maluszki i tak wszystkie będa miały robione i nie ważne czy mama miała opryszczke czy nie.Nie martw się i olej to babsko chore.
 
Dziewczyny wyszlam z apteki i babka mnie zalamala:(
Prosze to pilnie zglosic lekarzowi bo bedzie mialo dziecko badanie sluchu czy nie jest gluche!:(( to mnie pocieszyla
Kur....mać:(
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Farmaceutka troche dramatyzuje moim zdaniem, choć ma racje co do konsultacji z lekarzem. Kwestia tego czy już kiedyś miałaś opryszczkę czy nie. Wiem , że wirus opryszczki jest bardzo groźny w ciąży gdy pojawia nam się po raz pierwszy. Ja mimo iż z tym dziadostwem męczę się do lat to gdy byłam w ciązy a mi wyskoczyły zimna pierwsze co zrobiłam to napisałam smsa do mojej ginekolog z zapytaniem co mam zrobić, czym smarować itd . Ze względu na to, że już kiedyś miałam to nie było większego strachu, ale nie mam pojęcia jak wszystko przebiega gdy opryszczka jest po raz pierwszy
 
co? ale jak to? że opryszczka i głuche dziecko? Ja byłam w aptece z opryszczką, zapytała czy mam ją pierwszy raz, nie mam więc ok i dała wit b2....Nie denerwuj się Jagi.
 
Farmaceutka troche dramatyzuje moim zdaniem, choć ma racje co do konsultacji z lekarzem. Kwestia tego czy już kiedyś miałaś opryszczkę czy nie. Wiem , że wirus opryszczki jest bardzo groźny w ciąży gdy pojawia nam się po raz pierwszy. Ja mimo iż z tym dziadostwem męczę się do lat to gdy byłam w ciązy a mi wyskoczyły zimna pierwsze co zrobiłam to napisałam smsa do mojej ginekolog z zapytaniem co mam zrobić, czym smarować itd . Ze względu na to, że już kiedyś miałam to nie było większego strachu, ale nie mam pojęcia jak wszystko przebiega gdy opryszczka jest po raz pierwszy
Nie pierwszy raz.Wtorna.Co zalecil ci lekarz???

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pierwszy raz.Wtorna.Co zalecil ci lekarz???

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

jeżeli chodzi o leki to mnie dała receptę na hascovir. Pamiętam , że kazała często myć ręce i starać się nie dotykać zimna , by się nie przeniosło na części intymne. Ale uspokoiła mnie bo powiedziała , że 80% ludzi ma opryszczkę wargową , kobiety często mają ją w ciąży i jeśli nie jest to pierwsza infekcja w życiu to bardzo rzadko dzieje się coś złego. Ona sama nie miała u swojej pacjentki zgłoszenia , że dziecko miało niedosłuch czy coś innego, a i poronienia też nie w wyniku wirusa. Więc bardzo mnie uspokoiła i w ciązy miałam chyba ze 4 razy. Powiedziała jedynie , że gdybym miała opryszczkę w dniu porodu to trzeba to zgłosić lekarzowi bo muszą ją zakleić , zasmarować czy coś takiego, by w czasie porodu nie doszło do zakażenia dziecka
 
jeżeli chodzi o leki to mnie dała receptę na hascovir. Pamiętam , że kazała często myć ręce i starać się nie dotykać zimna , by się nie przeniosło na części intymne. Ale uspokoiła mnie bo powiedziała , że 80% ludzi ma opryszczkę wargową , kobiety często mają ją w ciąży i jeśli nie jest to pierwsza infekcja w życiu to bardzo rzadko dzieje się coś złego. Ona sama nie miała u swojej pacjentki zgłoszenia , że dziecko miało niedosłuch czy coś innego, a i poronienia też nie w wyniku wirusa. Więc bardzo mnie uspokoiła i w ciązy miałam chyba ze 4 razy. Powiedziała jedynie , że gdybym miała opryszczkę w dniu porodu to trzeba to zgłosić lekarzowi bo muszą ją zakleić , zasmarować czy coś takiego, by w czasie porodu nie doszło do zakażenia dziecka
Hacovir to masc?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja z Wami, termin mam na 3 maja. Czekamy na nasze wyczekane, upragnione szczęście. Mam dwóch synów w wieku 10 i 11 lat. I jestem po trzech poronieniach. Ta ciąża na lekach: acard, clexane i Glucopage.
Trzymam rownie mocno kciuki Was i za siebie.
 
Do góry