reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dadzi jakiego masz pieska, ja mam labradora i dziś pogryzl moje ulubione sandały [emoji150] Normalnie czasem brakuje mi już cierpliwości, a ona ma dopiero 6 mc

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam kundelka :D juz nie grysie butów ;) ma 4 lataa

Właśnie najgorsze, że nawet nie powiedział który tydzien. Z moich wyliczeń to 5t4d. Ja sie czuje dobrze nawet bardzo dobrze i to mnie trochę martwi. Oprócz wzdęć nic mi nie dolega, nawet piersi mnie nie bolą


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem w tym samym tygodniu wg moich wyliczeń, tzn wyliczeń kalkulatora ;) a też tylko pęcherzy, więc tak musi być. Ja czuje się słabo ale to przez przeziębienie, katar mnie osłabił i wczorajsza noc nieprzespana. A z ciążowych to brzuch czasami, piersi, czasami coś zemdli ale delikatnie, no i spać mi sie chce, jestem taka rozbita, mam też huśtawkę nastroju ;) raz rycze, raz sie śmieje...

aneta, daguśka ja też okolice 7 maja :)

daguśka moja imienniczko ;)
 
reklama
Ja mam kundelka :D juz nie grysie butów ;) ma 4 lataa



Jestem w tym samym tygodniu wg moich wyliczeń, tzn wyliczeń kalkulatora ;) a też tylko pęcherzy, więc tak musi być. Ja czuje się słabo ale to przez przeziębienie, katar mnie osłabił i wczorajsza noc nieprzespana. A z ciążowych to brzuch czasami, piersi, czasami coś zemdli ale delikatnie, no i spać mi sie chce, jestem taka rozbita, mam też huśtawkę nastroju ;) raz rycze, raz sie śmieje...

aneta, daguśka ja też okolice 7 maja :)

daguśka moja imienniczko ;)

Miło mi imienniczko. Stwierdziłam, że maj to super miesiąc na dzidziusia, ciepło bedzie mozna chodzić na długie spacerki. Ja wręcz odwrotnie cierpię na bezsenność. Dzisiaj obudziłam sie o 4.30 i juz nie zasnęłam ale to chyba przez nerwy. Starszy zaczął żłobek i od tygodnia non stop tam płacze a ja razem z nim[emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też dziś gin wyliczyła termin na 7 maj [emoji1]
Nawet już wspomnala że będzie cc z racji mojej dużej wady wzroku, pierwsza też miałam cc, mam -7 na lewe i prawe oko, no i rok temu złamałam kość ogonowa i ciągle jest złamana bo niestety ciężko te cześć włożyć w gips :-) i też ciężko podobno naturalnie byłoby mi urodzić,no ale najpierw odliczam do 21'09

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też muszę czekać jeszcze przynajmniej 1,5 tygodnia żeby zobaczyć swoje maleństwo. Termin z miesiączki 06.05 ;)




Dziewczyny czy któraś z Was leciala samolotem na początku ciąży ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry