reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Ja się tak właśnie zastanawiam bo ostatnia miesiączkę miałam 1 sierpnia a cykle mam 35-40 dniowe i według tych wszystkich kalkulatorów jestem juz w 6tc chociaz owu miałam dwa tygodnie temu..hmm zastanawiam się jaki mam rzeczywisty tydzień ciąży.. też jest tu ktoś z takimi długimi cyklami? Bo wychodzi na to, ze mogłabym już serce dziecka usłyszeć
 
Ja się tak właśnie zastanawiam bo ostatnia miesiączkę miałam 1 sierpnia a cykle mam 35-40 dniowe i według tych wszystkich kalkulatorów jestem juz w 6tc chociaz owu miałam dwa tygodnie temu..hmm zastanawiam się jaki mam rzeczywisty tydzień ciąży.. też jest tu ktoś z takimi długimi cyklami? Bo wychodzi na to, ze mogłabym już serce dziecka usłyszeć
Ja mam takie długie cykle, ostatni @ 29 lipiec ale ja owulacje miałam koło 11 sierpnia bo mierzyłam temp i obserwowałam śluz
 
reklama
Do góry