reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
W środę mi już wyszedł, czyli 5 dni przed:) Pamiatka z wakacji:)
Haha spokojnie, kiedy masz gina żeby wykluczył ciążę blizniaczą. Podobno przy ciąży bliźniaczej jest większe stężenie beta hcg i testy wychodzą wcześniej. Nie zakładaj tego za pewnik bo co organizm to różnie. Ważne żeby zdrowe:). Ja marzę o córce, mam 2 synów :)
 
Ja tez na razie trzymam wiedzę dla siebie i męża, choć wczoraj otwarcie zapytała mnie szefowa, widząc ze piję napar z imbiru i nie chciało mi się kłamać:) ale jesteśmy jak przyjaciółki, więc się nie martwię. Powtorzylam dzisiaj betę, wynik w poniedziałek.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak trzeba do nich napisać żeby nam przypieli temat tam wysoko Majówki 2017

No ja już nie wytrzymuje ale stwierdziłam że będzie miał prezent:)


Ja z obrączki wczoraj z obrączki wróżyłam pierwsza córka którą już mam potem syn:p A potem już nic
 
Witam przyszle mamy :) dolaczam do Was. Jestem po jednym tescie, dwie kreski wyszly na tescie odrazu, po sekundzie. Nie moglam uwierzyc, ze poszlo nam z mezem tak latwo, poniewaz mam baaaardzo nie regularnie @ (ostatnio mialam w polowie czerwca). Mialam robic badania hormonow, isc na wizyte do gina zeby nam pomogl starac sie o dzidzie a tu o... dwa razy poszlismy na zywiol i sie udalo... szok. Teraz na umowiona wizyte ide nie o porady tylko o potwierdzenie ciazy. Wizyta w poniedzialek :)
trzymam za Was wszystkie kciuki
 
No to witaj w klubie ;) mialas juz usg ? Będziemy mogly sobie porownywac :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze nie. W poniedziałek wybieram się na pierwszą wizytę. [emoji4]

A powiedzcie mi, czy już powiedziałyście swoim najblizszym o dzidzi, a jesli nie to kiedy macie zamiar?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Chcemy jeszcze z mężem zaczekać. Może uda się utezymać tajemnicę do końca października. Zobaczymy. W pierwszej ciąży zaczęłam plamić, więc moi rodzice dowiedzieli się szybko. Mamy swoje mieszkanie na piętrze w jedym dużym domu (jeszcze przez jakieś dwa tygodnie) i chciałam żeby wuedzieli. Czułam się bezpieczniej, że wiedzą.
 
reklama
Do góry