reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Reakcji nie których się boję...."o Jezu, trzecie dziecko, zgłupiałaś" ;/

Myślę, że u nas mogą być głosy za naszymi plecami- trzecie dziecko, chyba im odbiło :). Oczywiście nie najbliższej rodziny ale ludzi postronnych .

U nas też trzecie dziecko i też się boję, że będą gadać.

Dziewczyny, myślałam że tylko ja mam takie myśli. U mnie też trzecie dziecko - zaplanowane jak trzeba, ale też obawiam się reakcji innych ludzi. W sumie w ogóle nie powinno to nikogo obchodzić, bo to nasza rodzina ale ludzie potrafią być okrutni. mam nadzieję, że obawiam się na zapas i nie będzie nas spotykało nic nieprzyjemnego.
Na razie wiem tylko ja i mój mąż i zostanie tak przynajmniej do potwierdzenia u lekarza zdrowej ciąży.

bierzecie juz witaminy czy tylko kwas?

Biorę tylko kwas - folik.
 
Witam przyszłe mamusie i obecne też jestem przed testem. Jeśli będzie pozytywny to termin na koniec Maja
Chciałam zapytać mamuśki które będą miały już trzecie maleństwo jak w naszym przypadku. Jak dajecie radę od strony organizacyjnej?! Jesteśmy pewni że chcemy mieć dzidziusia teraz, nasze dwie córki mają 7 lat i 16 miesięcy. Ze względu na tą młodsza chcemy żeby różnica była około 2 lat ale trochę obawiam się że mogę nie podołać zwłaszcza że mąż pracuje długie dnie a pomocy od rodziny nie mamy?! Jak dajecie radę?!
 
reklama
Do góry