reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A ja jestem mega przeziębiona. Zaczęło się tydzień temu takim sporadycznym kaszlem a teraz jest masakra. Już nie wiem który syrop brać a który nie, myślałam że się w nocy uduszę.
Nienawidzę chorować w ciąży.

Pozdrawiam was ciepło.
 
reklama
Dziewczyny jaką piękna pogodę miałyśmy ja dzisiaj godzinę z psem na spacerze byłam i jeszcze babcie odwiedziłam, ja już nie pracuje, że względu na moje wcześniejsze l4 (zapalenie gardla, pecherza, bol brzucha, plamienia) lekarz wolal mnie wyslac wcsesniej na l4 oraz u mnie w pracy dyrektor podszedl ok do sprawy i kazal się nie martwić, tylko jak będzie już po macierzyńskim to mam wracać, :)
 
W warszawie też pięknie.
Powiedźcie mi, bo ja już nie pamiętam, jak to jest z pierwszymi ruchami. Dwa dni temu przez prawie cały dzień czułam ruchy a od wczoraj w sumie cisza, rano coś tam stuknęło. Już się martwię, ale to chyba normalne teraz prawda?
 
Wiem że poczuje ale już bym chciała :) to moja druga ciąża i myślałam że będę wcześniej czuła mojego bobasa a tu nic :( no nic muszę się w cierpliwość uzbroić a z tym to u mnie ciężko [emoji6][emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
W warszawie też pięknie.
Powiedźcie mi, bo ja już nie pamiętam, jak to jest z pierwszymi ruchami. Dwa dni temu przez prawie cały dzień czułam ruchy a od wczoraj w sumie cisza, rano coś tam stuknęło. Już się martwię, ale to chyba normalne teraz prawda?
Normalne, wystarczy, że dzidziuś się inaczej ułożył i nie czuć. Teraz ma jeszcze dużo miejsca. Chociaż ja jak szukam go detektorem to bez problemu znajduje, bo już z uwagi na rozmiary jest wysłuchiwalny [emoji2] Regularne ruchy po 20 tc., więc jeszcze mamy czas :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ładne, ale powiem Wam, że jak widzę dzieci w tych stokke to dziwnie wyglądają... Dla mnie to za mały wózek. Wygląda to jak duże dziecko wciśnięte w za mały wózek. ALe oczywiście z gustami nie dyskutuję :) Tak samo nie kupiłabym czarnego, więc Kasia, nasze gusty się na pewno różnią :)

Ja też nie mam zamiaru kupować czarnego wózka, wrzuciłam tylko zdjęcia poglądowe modeli ;)

Wzięłam się za mycie okien :( okna pomyte, jeszcze firanki zostaly do prasowania. Chyba przeliczyłam swoje sily. Paadam. Plecy mnie bolą, brzuszel tez. Moglam rozłożyć to na dwa dni :(

Uważaj z myciem okien/wieszaniem firan w ciąży, to może być niebezpieczne. Podnoszenie wysoko rąk może nawet doprowadzić do odklejenia się łożyska.

Kasieq a wiesz jaki model Bebetto? Nawet podobają mi się te ich wózki, jestem ciekawa opinii użytkownika :)

Chyba model Nico, z otwartym koszem, ogromną budą która osłania prawie cały wózek :D, świetna amortyzacja, pompowane koła, przednie skrętne z możliwością blokady (przy śniegu ta opcja się przydaję), duży po złożeniu (wersja spacerowa) dlatego pożyczam tylko gondolę. Ja ze względu na częste podrożę, potrzebuje spacerówki bardziej kompaktowej niż te w zestawach 2w1.

W warszawie też pięknie.
Powiedźcie mi, bo ja już nie pamiętam, jak to jest z pierwszymi ruchami. Dwa dni temu przez prawie cały dzień czułam ruchy a od wczoraj w sumie cisza, rano coś tam stuknęło. Już się martwię, ale to chyba normalne teraz prawda?

Na regularne ruchy to jeszcze wcześnie i to chyba też zależy od ułożenia. Też miałam taki dzień że czułam nawet jak młoda w pionie mi się raz rozciągnęła, a tak to tylko takie pojedyncze smyrnięcia :D Zazwyczaj czuje wieczorem, jak już siądę sobie na spokojnie przed tv :)
 
Do góry