reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Że sluzem mam tak samo jak Wy, czasami latam zobaczyć do łazienki bo tak mokro i zaraz mi się wydaje że to krew. U mnie wie mama i mąż, nikomu nie chce mówić po ostatniej stracie, jak będzie serduszko i chociaż 10 tyg to wtedy powiemy
 
Dziewczyny na brodzie zrobil mi sie liszaj albo.tzw zimno.Czym smarowac?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde, ja też mam, zimno na ustach i zajada w kąciku. Byłam w aptece i pytałam co mogę, dała mi babka maść na zajady i witaminę b2. Powiedziała, że tak często była w ciąży, osłabiony organizm.
 
Laski poprawiłam ile zdołałam kolorki by się jeszcze przydały:) Jeśli coś pomieszałam to przepraszam proszę upomnienie na pw:D:D

Idę ledżinsy młodej uprasować i na tap modyl:p
 
Nie wiem co jest dobre na zajady ale na opryszczkę czosnek. To naturalny i skuteczny antybiotyk. Przekroić na pół i przykładać do opryszczki, często ;) . Może trochę smrodku, ale działa :)
Ja mam od wieczora migrenę i walczę z głową :(
 
reklama
Hej dziewczyny:) odebrałam powtórkę bety z piątku (pierwszą robiłam w pon.) i wszystko rośnie jak powinno:) mam jedną wątpliwość: mam umówionych dwóch ginekologów, jeden na 14.09 drugi na 19.09, wszystko przez to że nasluchalam sie niefajnych rzeczy o moim dotychczasowym pewniaku - czy jeśli więc jeden lekarz założy mi kartę ciąży to mogę przenieść się do innego?

I czy gdy wybieracie lekarza to patrzyłyście na to czy pracuje w szpitalu?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Generalnie nie ma to znaczenia czy lekarz pracuje w szpitalu czy nie. I tak może go nie być, gdy zacznie się poród albo akurat będzie miał urlop. Dla mnie najważniejsze jest zaufanie do lekarza - muszę być spokojna, że to co mówi i robi jest dobre.

Niestety. W macicy nic. Albo pozamaciczna której jeszcze nie widac albo poronilam samoistnie
Szczerze współczuję.

U mnie ze śluzem jest tak jak pisała większość - taki biały jakby budyniowaty i jest go sporo. No i biegam jak niektóre po kilka razy sprawdzić czy wszystko ok.

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
Do góry