reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dziewczyny Kiedy zamierzacie powiedzieć rodzinie o swojej ciąży ? Hmm bo ja chyba swojego brzucha nie dam rady ukryć przez następne 6 tyg ;) już mam wrażenie że ktoś się może domyślić.....


~Klaudyna92~
Też mam taki śluz, ale myślę że to normalne bo żadnych innych objawów nie mam świadczących o jakieś infekcji


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie bede nikogo oficjalnie informowac po moich 3 stratach duzo sie nauczylam...
I te spojrzenia litosci,tlumaczenie a czemu?A w ktorym tc?A jak?
Maz wie i mama.Tesciowa i tak uwaza ze jestesmy za starzy i po co nam na nowo pieluchy jak teraz mozemy sie bawic.
Jak beda widziec a sie zapytaja to potwierdzimy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Plamienie implantacyjne towarzyszyć może zagnieżdżaniu się zarodka. Skoro już wiesz, że jesteś w ciąży, to nie może być dopiero implantacja. To żywa krew? Brudzenie? Ja bym kontaktowała się z lekarzem.


Dokladnie.Masz racje.Implantacja sie skonczyla wiec to nie moze byc implantacyjne.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) Dopisuję się również do Majóweczek :) wg moich wyliczeń termin wypada na 6 Maja :) aktualnie czekam na pierwszą wizytę u gin :)

Witamy :) ja ma na 7 ;)

Ja nie bede nikogo oficjalnie informowac po moich 3 stratach duzo sie nauczylam...
I te spojrzenia litosci,tlumaczenie a czemu?A w ktorym tc?A jak?
Maz wie i mama.Tesciowa i tak uwaza ze jestesmy za starzy i po co nam na nowo pieluchy jak teraz mozemy sie bawic.
Jak beda widziec a sie zapytaja to potwierdzimy

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

I bardzo dobrze Jagi, ja też jeszcze nie mówię, tylko tym którym muszę. Potem te pytania....bleah...Raz poroniłam, ale głupia byłam że od razu po teście mówiłam wszystkim, a potem mówienie wszystkim, że nic z tego...
 
Witamy :) ja ma na 7 ;)



I bardzo dobrze Jagi, ja też jeszcze nie mówię, tylko tym którym muszę. Potem te pytania....bleah...Raz poroniłam, ale głupia byłam że od razu po teście mówiłam wszystkim, a potem mówienie wszystkim, że nic z tego...
Dzieki kochana:)Najgorzej ze wszyscy mowili ze "a moglas lezec,moglas nie isc na sylwestra(domowke na kanapie!)moglas nie isc na zebranie!
Jakby to byla tylko moja wina.A moze to byl nieprawidlowy plemnik mojego męża..?
Potem mowili boże tak to jest jak wszystko się ma a dziecka nie mogą!Noz kurw...mamy zdrowa corke to grzech chciec drugie?Ludziom nie dogodzisz:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i dzwoniłam do dr, jeśli do rana krwawienie nie ustanie mam jechać do szpitala, ehh , no ciekawe. Mam mętlik w głowie :(
 
nie ważne kogo wina, boże kto tak wgl to rozpatruje, stało się, tak się dzieje czasami i nie mamy na to wpływu.Nawet jakbyśmy leżały na kanapie nic by to nie pomogło. Mi też mówili "po co chodziłaś do pracy?"....bla bla bla...A co sobie o mnie pomyślą, będę miała trzecie! ;)

Bardzo krwawisz?
 
Hej nie wiem która do mnie napisała ale rzeczywiście fajnie na kwietniówkach może podpatrzę i zrobię coś na wzór ale jak odsapnę :p Mam męża w domu więc trochę nie bardzo na forum przesiadywać:p

Witam nowe majówki a te które szykują się trzymam mocno kciuki&&&&

Dziewczyny które mają jakieś palmienia i bóle trze kciukaski&&&&

Ze śluzem mam tak samo co chwile latam bo powódź:p

Ja najchętniej powiedziałabym koło 16 tyg ale nie da się ukryć:p myślę że już za miesiąc nie będzie co ukrywać:p:p
 
Chybra, silne masz to krwawienie, czy plamienie?
Ja mam sluz pozbawiony na róż, pomarańcz już sama nie wiem co to za kolor, ale pamiętam że w ciąży z synkiem też tak miałam i było dobrze, więc wierzę że i teraz.
Daj znać co u Ciebie i oby krwawienie ustalo.
Ja też nie chcę w pracy za szybko mówić ale mam tak głupiego szefa że max psychicznie wytrzymam do końca września


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i dzwoniłam do dr, jeśli do rana krwawienie nie ustanie mam jechać do szpitala, ehh , no ciekawe. Mam mętlik w głowie :(
A jakiego koloru?Boli Cie brzuch?
Daleko masz do szpitala na ip?
Bierzesz jakies leki?
A mozesz jeszcze dzisiaj podjechac?zrobia ci usg-bedziesz spac spokojnie
Nie martw się!Jestem myslami z toba

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry