reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny dziwna sprawa chociaż czytałam, że to normalne. Krwawię lecz tak delikatnie, jestem w 4 tyg. Poczekam do jutra. Jeśli wtedy się nasili dzwonię do dr. Podobno może to być tzw krwawienie implantacyjne i jeśli nadal nam ból piersi ( a mam) i krwawienie nie jest ciemne i intensywne to jest ok. Miałyście tak ?
A to swieza krew czy takie brudzenie brunatne?
Moze zadzwon do lekarza?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to być krwawienie implantacyjne ale każde krwawienie chyba należałoby skonsultować.... tak myślę


Dziewczyny, a mnie martwi ten brzuch, że mnie mniej boli niz 2-3 dni temu.....prawie wcale :( może nic tam już nie rosnie...mam schizy!!! Bolą waz brzuchy non stop???

mayllach- dobrze, że przełożyłaś na jutro, lepiej to sprawdzic

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
zapmarta- zapraszamy :)[/QUOTE]
Dobrze ze Cie brzuch nie boli:)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przełożyłam wizytę na jutro bo po zrobieniu kupy (przepraszam za dosłownosx) zauważyłam dużo śluzu zabarwienego na różowo, i się wystraszylam :-( moja gin powiedziała że jak zaczelabym krwawic krwią to od razu do szpitala

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znac jak jutro po wizycie u lekarza.
Teraz jest ok?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to być krwawienie implantacyjne ale każde krwawienie chyba należałoby skonsultować.... tak myślę


Dziewczyny, a mnie martwi ten brzuch, że mnie mniej boli niz 2-3 dni temu.....prawie wcale :( może nic tam już nie rosnie...mam schizy!!! Bolą waz brzuchy non stop???

mayllach- dobrze, że przełożyłaś na jutro, lepiej to sprawdzic

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
zapmarta- zapraszamy :)[/QUOTE]
Mnie w ogóle brzuch nie bolal, dopiero dzis mnie jakoś tak dziwnie ciagnie szczególnie przy wstawaniu z krzesla, wcześniej nic

 
Dziewczyny dziwna sprawa chociaż czytałam, że to normalne. Krwawię lecz tak delikatnie, jestem w 4 tyg. Poczekam do jutra. Jeśli wtedy się nasili dzwonię do dr. Podobno może to być tzw krwawienie implantacyjne i jeśli nadal nam ból piersi ( a mam) i krwawienie nie jest ciemne i intensywne to jest ok. Miałyście tak ?
Plamienie implantacyjne towarzyszyć może zagnieżdżaniu się zarodka. Skoro już wiesz, że jesteś w ciąży, to nie może być dopiero implantacja. To żywa krew? Brudzenie? Ja bym kontaktowała się z lekarzem.


 
jutro zapytam lekarkę, oprócz brzucha wszystkie inne objawy są, spać mi się chce, mdli mnie jak poczuje smrodek, cycki bolą, hormony szaleją, ryczałam dziś w pracy
 
jutro zapytam lekarkę, oprócz brzucha wszystkie inne objawy są, spać mi się chce, mdli mnie jak poczuje smrodek, cycki bolą, hormony szaleją, ryczałam dziś w pracy
Mnie brzuch też boli mniej. To znaczy nie bez przerwy, a ścisłej, to rzadziej niż częściej, ale jak już zaboli, to dość intensywnie.


 
reklama
Do góry