reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Wiem że trochę nie na temat,ale pytanko czy zawsze kupowalyscie maluchom oryginalne buciki typu Bartek itp czy w normalnych butikach też ? Bo mam dylemat, czy kupić małemu buty z Clarks czy na 3 miesiace kupić mu troszkę tańsze które aż tak nie nadwyreza mojego budżetu. Bardzo szybko mu nozka rośnie a buty strasznie drogie, teraz adidaski nosił 1,5 miesiaca i już małe.

Pomożecie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Ortopeda mojej córki powiedział, że najważniejsze w butach jest jego wyprofilowanie i dobre trzymanie pięty. I nie koniecznie muszą to być firmowe i drogie buty. I nie zawsze te drogie są odpowiednie. Dodam tylko, że córcia miała poważną desplazję stawów biodrowych.

Placuszki ziemniaczane, brzmi pysznie :D chyba zaczynam zdrowieć ;)
 
reklama
Muszę się wyżalić.
Czekam na przesyłkę priorytetową. Z Warszawy do Warszawy! Wysłana w piątek i nie ma jej!
Wg trackingu wczoraj rano została wydana listonoszowi. Listonosz u mnie bywa o 12 zwykle. Nie było go ani wczoraj, ani dziś. [emoji20]
A tam jest koszulka dla mojego syna.. Z napisem "Będę starszym bratem". Chciałam go wczoraj w nią ubrać, bo moja mama u nas była.
A tak nie ma koszulki, a ja nadal nie powiedziałam mamie, bo jakoś tak... Nie umiałam.
Źle mi.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My od kilku miesięcy kupujemy buty elefanten z deichman. Są skórzane, mięciutkie i zajebiste. Moim zdaniem o niebo lepsze niż bartki a znacznie tańsze, choć to wciąż około 150 zł. Najlepsze jest to, że trzymają rozmiarowke i nie trzeba mierzyć. Wystarczy że sklepu wziąć specjalną miarkę do nogi i oni gwarantują, że but trzyma rozmiar. Więc nie zabieram już dziecka ma zakupy tylko zamawiam przez internet. Dostawa ze free plus kurier jest na drugi dzień. Dodatkowo można urwać rabat jak się jest w ich klubie. Tylko teraz na zimę mam kłopot, bo akurat nic sensownego nie ma dla nas. Ale wiosna i jesienią polbuty takie że sama bym chciała.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Muszę się wyżalić.
Czekam na przesyłkę priorytetową. Z Warszawy do Warszawy! Wysłana w piątek i nie ma jej!
Wg trackingu wczoraj rano została wydana listonoszowi. Listonosz u mnie bywa o 12 zwykle. Nie było go ani wczoraj, ani dziś. [emoji20]
A tam jest koszulka dla mojego syna.. Z napisem "Będę starszym bratem". Chciałam go wczoraj w nią ubrać, bo moja mama u nas była.
A tak nie ma koszulki, a ja nadal nie powiedziałam mamie, bo jakoś tak... Nie umiałam.
Źle mi.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oj [emoji45] nie martw się jeszcze będzie okazja żeby powiedzieć, chociaż ja tez tak mam ze lubię sobie coś zaplanować i nie lubię zmian


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę się wyżalić.
Czekam na przesyłkę priorytetową. Z Warszawy do Warszawy! Wysłana w piątek i nie ma jej!
Wg trackingu wczoraj rano została wydana listonoszowi. Listonosz u mnie bywa o 12 zwykle. Nie było go ani wczoraj, ani dziś. [emoji20]
A tam jest koszulka dla mojego syna.. Z napisem "Będę starszym bratem". Chciałam go wczoraj w nią ubrać, bo moja mama u nas była.
A tak nie ma koszulki, a ja nadal nie powiedziałam mamie, bo jakoś tak... Nie umiałam.
Źle mi.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To strasznie długo ja miałam wysłaną z Gdańska po południu, a na drugi dzień już była w Częstochowie. Może nie została wysłana, albo zaginęła?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Muszę się wyżalić.
Czekam na przesyłkę priorytetową. Z Warszawy do Warszawy! Wysłana w piątek i nie ma jej!
Wg trackingu wczoraj rano została wydana listonoszowi. Listonosz u mnie bywa o 12 zwykle. Nie było go ani wczoraj, ani dziś. [emoji20]
A tam jest koszulka dla mojego syna.. Z napisem "Będę starszym bratem". Chciałam go wczoraj w nią ubrać, bo moja mama u nas była.
A tak nie ma koszulki, a ja nadal nie powiedziałam mamie, bo jakoś tak... Nie umiałam.
Źle mi.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Strasznie długo idzie :o może dzisiaj dojdzie i w weekend powiesz mamie :)
 
reklama
To strasznie długo ja miałam wysłaną z Gdańska po południu, a na drugi dzień już była w Częstochowie. Może nie została wysłana, albo zaginęła?

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom

Wg trackingu wczoraj rano została wydana listonoszowi. Potem cisza.
I dziś znów powtórka "przygotowana do doręczenia".
W poniedziałek wysłałam paczkę na drugi koniec Polski i już dotarła... A ta jest z piątku i w tym samym mieście! Wrr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry