reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Wiem że trochę nie na temat,ale pytanko czy zawsze kupowalyscie maluchom oryginalne buciki typu Bartek itp czy w normalnych butikach też ? Bo mam dylemat, czy kupić małemu buty z Clarks czy na 3 miesiace kupić mu troszkę tańsze które aż tak nie nadwyreza mojego budżetu. Bardzo szybko mu nozka rośnie a buty strasznie drogie, teraz adidaski nosił 1,5 miesiaca i już małe.

Pomożecie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem że trochę nie na temat,ale pytanko czy zawsze kupowalyscie maluchom oryginalne buciki typu Bartek itp czy w normalnych butikach też ? Bo mam dylemat, czy kupić małemu buty z Clarks czy na 3 miesiace kupić mu troszkę tańsze które aż tak nie nadwyreza mojego budżetu. Bardzo szybko mu nozka rośnie a buty strasznie drogie, teraz adidaski nosił 1,5 miesiaca i już małe.

Pomożecie?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mojemu Tymkowi nie kupuje takich, kupuje tańsze ale zawracam uwagę by podeszwa była elastyczna. Poza tym On jest ciagle w ruchu na spacerze, wspina się to łatwo uszkadza buty a nie bede mu tego zabraniała bo ma buty za 300zl [emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry