reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Jagi idz koniecznie do lekarza i napisz co powiedzial.
Koniecznie dajcie znać czy dostalyscie cos na zaparcia. Mnie tez czesto męczą, chodze do toalety co kilka dni [emoji26]


To ja chyba jestem jedyną osobą, która nie ma zaparć, a wręcz odwrotnie - na pierwszą dwójkę często muszę wstać już o 5:00.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też mam odwrotnie.
W pierwszej ciąży dopiero pod koniec miałam zaparcia.


Dziewczyny, czy znacie jakąś książkę, w której by były porady, jak sobie radzić ze złością, agresją ?
Strasznie mnie wszystko wkurza, a najbardziej mój 1,5 roczny syn.
Szlag mnie trafia, a muszę udawać, że jest ok. Nie mogę wyjść na chwilę z domu, bo muszę z nim non stop być. Nie mogę klnąć, ani rzucać talerzami.. Ani nawet zrobić sobie drinka... Im dłużej się hamuję, tym większą złość czuję i tym łatwiej mnie wyprowadza z równowagi...
Hormony ciążowe robią swoje.
Nie wiem, jak sobie radzić, żeby nie zwariować i jego nie krzywdzić.. [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja inaczej liczę. U mnie dzisiaj jest 12t1d i ja to liczę jako 12

Jagi też potraktowałam młodą duomoxem w 6tyg ciąży i jakoś na złe jej to nie wyszło. Z ciąża żadnych problemów, urodziła się zdrowa, no prawie, ale to nie przez antybiotyk tylko przez to że miała mało miejsca w brzuchu. Miała zależałą nóżkę, ale ja płaska jak decha byłam

Sent from my LG-D280 using Forum BabyBoom mobile app
Uff to ten duomox nie taki straszny.A teraz co moge zrobic?Wzielam i trudno wtedy.Musialam komus zaufac.Gin potwierdzil ze moge brać.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi zdrówka!!! Dobrze powiedziałaś temu lekarzowi. Przecież sama sobie nie przepisałaś tego leku. Czasami lekarze mają jakieś głupie teksty.

Kurcze, to może dlatego ja tak choruje, ciągle jakiś katar. U mnie grzeją kaloryfery, lubię ciepło. Zaraz zakręcam. Kiedyś do młodszej mieliśmy nawilżacz ale też się rozklekotał. Może czas pomyśleć o nowym.

Ja znowu noc w kratkę :/ do tego te skurcze, kupiłam sobie ten magnez, mam nadzieje że pomoże.

Też jadę dzisiaj na zakupy, muszę sobie kupić spodnie ciążowe, bo już nie wchodzę w nic po za dresem.
Ale Wam zazdroszcze zakupów.Koniecznie dajcie znac co upolowalyscie i gdzie:)
Szukam nawilzacza w internecie.Tylko wybor ogromny od ultradzwiekowych po parowe i z jonizacja.Badz tu madry:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jakie modele macie tych odkurzaczy? Ja na ceneo widziałam dignity irs, Link do: Odkurzacz Dignity Irs-02 - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Koty się kłaczą, okruszki krusza, błoto nanosi, a ja się lenię. Nie wiem, za co go kupię skoro kasy brak. w dodatku wczoraj moje kochane biedne autko znalazło się na lawecie (ogladalismy z Tomkiem załadunek). Poszła skrzynia biegów. Jupii:wściekła/y:
Jagi, dziękuję za troskę. Nie śpię od 4.00, często budzę się o 3.00 i nie dosypiam w czasie dnia. Wymioty najsilniejsze są wieczorem. Kwas strasznie podchodzi mi do gardła. Nie usnę bez fali zwrotnej.
Z tego, co wiem duomox jest bezpieczny w ciąży. Bardziej niebezpieczny jest stan zapalny. Co też ten lekarz mial na myśli? :baffled::errr:
Dobrze, że to tylko stan zapalny gardła. Najgorsze są takie idiotyczne niby małe schorzenia, bo wymeczaja najbardziej. :baffled:
Ja dziś na zakupy dla syna i na jakąś kawkę na mieście. Trzeba się odprężyć.:-D
Oj kochana ale Cie mecza te wymioty.Jeszcze wieczorem:(
Cos jest w tej 3 w nocy a tez sie budze o 3.Nie spie wciagu dnia.
Uda sie naprawic?Pewnie koszt spory jak skrzynia?[emoji45]
Kiedy masz kolejna wizyte u gina?
Mnie ciagna kosci i miesnie:(Marzy mi sie masaż [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale mnie głowa boli :(
Witam nową mamę :)

Jagi:) dobrze, ze bez antybiotyku. Teraz kołdra, gorąca herbata i nie wychylaj nosa na zewnątrz :*

Aśka1987 chyba widziałam u nas, z resztą moja bratanica niedawno wymienila naklejki na truskawke, więc pewnie są :) a jak nie, to na aliexpress za 6.39$
Moze przez ta pogode?Moze kompres na czolo pomoze?
Tak,ciesze sie ze narazie bez antybiotyku.Bo potem pewnie bym zlapala infekcje tam na dole.Jak nie urok to sraczka:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry