reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Nomi tak strasznie mi przykro:-( trzymaj się kochana.
Ja sie tego właśnie obawiam na dzisiejszej wizycie, ale tfu musi być dobrze.
Dzieczyny dzięki za pomoc, Dadzi powiem tak jak napisałaś.
 
reklama
Część dziewczynki. Ja po wizycie u mojej gin. Na USG genetyczne i Pappa które miałam mieć dziś nawet nie poszłam. Właśnie witam się z pokojem szpitalnym. Na dzisiejszej wizycie u gin okazało się że serduszko nie bije a zarodek zatrzymał się na 8 tyg i 3 dni. Czekam na decyzję w jaki sposób zakończyć to wszystko. Czy tabletki czy łyżeczkowanie.
Szkoda że nie będę razem z wami dzielić się informacją o ciąży, porodem itd. Trudno . Tak musiało być. Obym była ostatnią ze złymi wiadomościami.
Buziaki

Kochana przykro mi ze Ciebie tez to musialo spotkać :( u mnie dzidzius byl na 7tyg6dniu jak mialam ostatnie usg zrobione :( Trzymaj sie mocno :*:*:* jeszcze razem bedziemy w ciazy, zobaczysz :* dalej bedziemy sie starac.. Wiem, ze tego sie nie zapomina.. ja rozmyślam, zastanawiam sie dlaczego, ale teraz jak mnie to spotkalo to dowiaduje sie, ze coraz wiecej dziewczyn z mojego otoczenia rowniez poronilo.. przewaznie druga ciaze... nie wiem czemu tak akurat sie dzieje, a potem normalnie pozachodzily w ciaze i urodzily zdrowe dzieci :) takze ja uwazam, ze to jeszcze przed nami :) szkoda ze teraz nam sie nie udalo, ale przyjdzie czas a bedziemy sie chwalić dwiema kreseczkami... bardzo chce w to wierzyc;) Przytulam Cie mocno:*:*
 
Jagi zdrowka :)
Do lekarza bym nie szla, ale to raczej by nie zarazic innych, bo ten niewiadomo, kogo w poczekalni zastaniesz. W sumie styczniowka wszystko Ci napisala, a zawsze w razie watpliwosci masz telefon do swojego lekarza-internisty?

Wroce jeszcze na moment do tematu ubran. Pisalyscie np o sklepie happy mum, u mnie jest dostepny stacjonarnie, wiec zaczelam od obejrzenia oferty w necie. Jak z nas zdzieraja:szok: drogo moim zdaniem:szok:
Przyhkladowo leginsy za ponad stowe, a tunika, ktora w sumie d nie urywa za ponad 250:realmad:

I ciezka rozkmine mam... piszecie tu, ze Wasze malenstwa fikaja na usg. Ja do tej pory mialam usg 3 razy, kiedy juz czlowieczek byl widoczny i za kazdym razem lezy plackiem , czy to w godzinach porannych, czy wieczornych. Martwi mnie to troche:oo:
Ja bym sobie zyczyla date 07.05, nasza pierwsza rocznica slubu bedzie, byloby milo, ale chyba nierealne , ja raczej pozna majowka bede :) ale nie ma co narzekac :)
Mi lekarz wyznaczył na 7.05 i to też będzie nasza pierwsza rocznica :)
 
Oluska88 będzie dobrze. Trzymam kciuki [emoji110]

Anik nie zapomina się, ale z czasem mniej boli. Wiesz co u ciebie spowodowało poronienie? Jeszcze będziesz się cieszyła malenstwem tylko daj sobie trochę czasu

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część dziewczynki. Ja po wizycie u mojej gin. Na USG genetyczne i Pappa które miałam mieć dziś nawet nie poszłam. Właśnie witam się z pokojem szpitalnym. Na dzisiejszej wizycie u gin okazało się że serduszko nie bije a zarodek zatrzymał się na 8 tyg i 3 dni. Czekam na decyzję w jaki sposób zakończyć to wszystko. Czy tabletki czy łyżeczkowanie.
Szkoda że nie będę razem z wami dzielić się informacją o ciąży, porodem itd. Trudno . Tak musiało być. Obym była ostatnią ze złymi wiadomościami.
Buziaki
Strasznie mi przykro ;( :( trzymaj się ciepło i uważaj na siebie. Daj znać po jak się czujesz. Na pewno jest Ci bardzo ciężko :(.
 
Część dziewczynki. Ja po wizycie u mojej gin. Na USG genetyczne i Pappa które miałam mieć dziś nawet nie poszłam. Właśnie witam się z pokojem szpitalnym. Na dzisiejszej wizycie u gin okazało się że serduszko nie bije a zarodek zatrzymał się na 8 tyg i 3 dni. Czekam na decyzję w jaki sposób zakończyć to wszystko. Czy tabletki czy łyżeczkowanie.
Szkoda że nie będę razem z wami dzielić się informacją o ciąży, porodem itd. Trudno . Tak musiało być. Obym była ostatnią ze złymi wiadomościami.
Buziaki
Jestem szoku :((( Tak strasznie mi przykro:((((
 
Część dziewczynki. Ja po wizycie u mojej gin. Na USG genetyczne i Pappa które miałam mieć dziś nawet nie poszłam. Właśnie witam się z pokojem szpitalnym. Na dzisiejszej wizycie u gin okazało się że serduszko nie bije a zarodek zatrzymał się na 8 tyg i 3 dni. Czekam na decyzję w jaki sposób zakończyć to wszystko. Czy tabletki czy łyżeczkowanie.
Szkoda że nie będę razem z wami dzielić się informacją o ciąży, porodem itd. Trudno . Tak musiało być. Obym była ostatnią ze złymi wiadomościami.
Buziaki
:(:( o Boże. Taak mi przykro. Trzzymaj się ciepło :(
 
reklama
Do góry