reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

JAGI czuje sie juz lepije, delikatnie mdlosci odchodzą, tzn tak od poludnia wracaja do wieczora trzymaja :/ ale dzis sie juz 1wszy raz zebralam z coreczką na miasto, do krakowa - obiecałam jej Mc Donals (o zabawke chodzilo) 1wszy raz byla :)
Dziekuje, Niepołomice baaaaardzo lubie, od 11lat tu mieszkam i kocham to miejsce :)

PINKY - super wiesci z tymi wynikami :) :)
 
reklama
Z tego co czytalam można bez obaw jeść pikantne potrawy. Nie mają wpływu na dziecko. Niektóre jak czosnek dodają smaku wodom plodowym, dziecko przyzwyczaja się do stosowanych w danym kręgu kulturowym/ preferowanych przez mamusie smaków.

Sól to inna sprawa, nie wiem jak wpływa na bobo, ale na twoje zdrowie może mieć wpływ np. ciśnienie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Może stąd moje 155/108 na dzisiiejszej wizycie. Położna się śmiała, że mam syndrom białego fartucha. No, ale ostatnio mierzylam w domu i ciagle było podobne cisnienie.
 
Ja tez miewalam podwyższone u dr ;) az musialam prowadzic w domu dzienniczek - okazalo sie ze na ogol ksiazkowe, wiec cisnienie badaja mi juz po wizycie, jak cisnienie opadnie po stresie
 
Ja mam tak samo z cisnieniem :)
Boli Was czasami brzuch tak jak na miesiaczke czy raczej juz nie??
Ja mam uczucie jakbym cos miala w pochwie takie dziwne :(
 
U mnie z obowiązkami domowymi bywa różnie. U mojego męża kończy się na odkurzeniu. Czasem jak nie ma gaci zrobi pranie lub nastawiony zmywarkę. Lubi gotować wiec to robi na moje szczęście obecnie bo by musieli jest po wegetariansku bo mnie mięso odrzuca.
Syn mi się rozchorowal. Gorączka i skrzypi tak ze ledwo mówi. Krtan. Mąż został z nim w domu jutro do lekarza. Mdli mnie bez zmian i dzisiaj jestem tak zmęczona ze zaraz usne. Mam nadzieje ze mnie nie złapie od syna choroba....
 
Mnie w tej ciazy nie boli brzuch - co ciekawe prawie wogole! Z Emilka w ciazy bolal mnie potwornie, paliło mnie cale podbrzusze, dosyc dlugo to trwalo, a teraz nic, od czasu do czasu tak hmmm ćmi, wezme magnez i przestaje, ale wtedy widzę, ze sie powieksza

Oooo, rodziłam 3lata temu a zupelnie nie pamietam jak dbalam.. chyba zgodnie z zaleceniami poloznej tylko bialy jeleń.. i czesto sie podmywalam bo czulam dyskomfort
 
reklama
DZIEWCZYNY!!! DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERCA ZA SŁOWA OTUCHY I TRZYMANIE KCIUKÓW NIE POSZŁY NA MARNE!!!

Gratuluje udanych wizyt sorry ale cały dzień taka zaaferowana byłam że wszystko dobrze że znowu temat nr jeden buhahah:)

Ja ostatnie badanie właśnie prenatalne miałam "dowcipne" ale ja jak na to badanie miałam niską ciążę i najpierw stwierdziła, że sprawdzimy czy coś się da zobaczyć czy za 2 tygodnie ale o dziwo dzidzia 4 dni większa i najpierw pofikała ale potem wszytko ładnie i dokładnie pokazała, lekarka wszystko zmierzyła i obejrzała dokładnie i zawołała męża i pokazała mu ale już tak przez brzuch bo z racji specyfiki zawodu może to była jedyna okazja.

Jezu dziewczyny jaki ja mam dzisiaj odruch wymiotny komina nie mogłam założyć bo od razu ble... mało tego kurtka w cyckach "ciaśna" się zrobiła :D

Ja też mam więcej energii i nie śpię tak a dzisiaj to już w ogóle mam nadzieje, że to ostatnia rewolucja w ciąży i już nudno będzie do końca:)

Mąż pojechał malować sypialnie mam nadzieje,że za 2 tygodnie się przeprowadzimy wreszcie:)
 
Do góry